Haluaisin löytää jonkun mukavan porukan viriilejä, puhdaskullisia miehiä nussimaan minua porukalla säännölliseti. Asun Turussa. Olen hoikka, nättikroppainen 40v nainen.
Kiinnostaisi
15
1802
Vastaukset
- nymfo40
Pankaa tänne innkkaat yhteystietoja niin otan yhteyttä
T aloittaja - JormaaOn
Jos ei turkkuses omaa keltasta ruusua,pomppaa penolinoon,päräytä hesaan,nahkamini ja kunnon korot ja ruusun slingiin,jo luulis tappia löytyvän....
- fghhh
Ja ruusun jälkeen löytyy varmasti kaikki mahdolliset sukupuolitaudit ja huonolla onnella hiv:n.
Ihan oikeasti voiko tämä tänne kirjoittaminen olla näin vitun vaikeaa että pitää kymmeniä tarkistuskuvia klikkailla. - Kikka.19
Mä olisin just sopiva. kikka19 ät suomi24 piste fi
Olisi 1N 3 miestä kiinnostunut!
Ota yhteyttä jos kiinnostaa.- Ja-koska
Kiinnostaa. Yhteys otettu tässä viestissä.
Mihin saavun? - feikkiä.pukkaa96
Ja-koska kirjoitti:
Kiinnostaa. Yhteys otettu tässä viestissä.
Mihin saavun?Yhteys on otettu vain jos laitat yksityistä viestiä. Pelkin palstaviestein "yhteyksiä" ottaa palstan pikku sadisti, joka sopii tapaamisia eikä koskaan tule paikalle.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15132844/runkkauksen-syvin-olemus#comment-92388056 - Feikkihän-se-tietty
feikkiä.pukkaa96 kirjoitti:
Yhteys on otettu vain jos laitat yksityistä viestiä. Pelkin palstaviestein "yhteyksiä" ottaa palstan pikku sadisti, joka sopii tapaamisia eikä koskaan tule paikalle.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15132844/runkkauksen-syvin-olemus#comment-92388056Eihän ole mitään osoitetta, mihin sitä yksityistä laittaa.
Miksi sitä osoitetta ei ole sitten näkyvillä? Syy tietenkin siitä, kuten totesitkin, että kysyjä (siis 38v.vaimo) on feikki. - feikkiä.pukkaa49
Feikkihän-se-tietty kirjoitti:
Eihän ole mitään osoitetta, mihin sitä yksityistä laittaa.
Miksi sitä osoitetta ei ole sitten näkyvillä? Syy tietenkin siitä, kuten totesitkin, että kysyjä (siis 38v.vaimo) on feikki.Sehän ilmenee helposti laittamalla sähköpostia ja katsomalla millaista vastausta sieltä tulee. Lähteekö vastailemaan vai ei. Jos muuta tietoa ei profiilissa ole niin rekatun tunnuksen kanssa osoite on suomi24 sähköpostiosoite. Jos eli useimmiten kun vastausta ei ensimmäiseen spostiviestiin tule niin vasta sitten tiedät että feikkasi.
Valitettavasti kuka tahansa voi valehdella palstalla että joku nimimerkki on feikki. Siksi joudutte ihan itse kokeilemaan onko vai eikö ole. Sen hinnan maksatte treffien yrittämisestä ilmaispalstalla. - Feikkausta-vain
feikkiä.pukkaa49 kirjoitti:
Sehän ilmenee helposti laittamalla sähköpostia ja katsomalla millaista vastausta sieltä tulee. Lähteekö vastailemaan vai ei. Jos muuta tietoa ei profiilissa ole niin rekatun tunnuksen kanssa osoite on suomi24 sähköpostiosoite. Jos eli useimmiten kun vastausta ei ensimmäiseen spostiviestiin tule niin vasta sitten tiedät että feikkasi.
Valitettavasti kuka tahansa voi valehdella palstalla että joku nimimerkki on feikki. Siksi joudutte ihan itse kokeilemaan onko vai eikö ole. Sen hinnan maksatte treffien yrittämisestä ilmaispalstalla.Miksi lukijaa täytyy juoksuttaa katsomalla kaiken maailman profiileja. Ei ne kiinnosta yhtään. Henkilö kiinnostaa. Kai kiinnostuksen kohde voisi ajatella edes hiukan "fanejaan".
Mitä takeita sillä on, etteikö profiili olisi feikki? - feikkiä.pukkaa58
Feikkausta-vain kirjoitti:
Miksi lukijaa täytyy juoksuttaa katsomalla kaiken maailman profiileja. Ei ne kiinnosta yhtään. Henkilö kiinnostaa. Kai kiinnostuksen kohde voisi ajatella edes hiukan "fanejaan".
Mitä takeita sillä on, etteikö profiili olisi feikki?Tässä aikuisten maailmassa mikään ei välttämättä ole sitä miltä se aluksi näyttää. Siksi pitää tarkistaa asia ennenkuin tuhlaa aikaansa. Feikkien perässä juoksuttaja ei tietenkään halua että kukaan vilkaisisi profiilista mahdollista sähköpostiosoitetta tai muuta kontaktitietoa.
Jos ei ole aikaa tai viitseliäisyyttä tarkistuksen vuoksi klikata rekatun tunnuksen profiilia auki niin ei ansaitse kontaktia. Ilmaispalstalla pitää olla valmis lähettämään sata viestiä annettuihin osoitteisiin saadakseen edes yhden oikean vastauksen kun muut ovat feikkejä tai muuten vaan eivät vastaa. Ihan sama tilanne kuin muutenkin elämässä eli vain aktiivisuudesta palkitaan.
Mikäli se tuntuu liian suurelta vaivannäöltä niin suosittelen ehdottomasti hakemaan seuraa tarkoitukseen erikseen perustetuilta maksullisilta palstoilta. Ne ovat joka tapauksessa parempia seuranhakupaikkoja kuin nämä Suomi24:n seksipalstat. - Feikkausta-vain
feikkiä.pukkaa58 kirjoitti:
Tässä aikuisten maailmassa mikään ei välttämättä ole sitä miltä se aluksi näyttää. Siksi pitää tarkistaa asia ennenkuin tuhlaa aikaansa. Feikkien perässä juoksuttaja ei tietenkään halua että kukaan vilkaisisi profiilista mahdollista sähköpostiosoitetta tai muuta kontaktitietoa.
Jos ei ole aikaa tai viitseliäisyyttä tarkistuksen vuoksi klikata rekatun tunnuksen profiilia auki niin ei ansaitse kontaktia. Ilmaispalstalla pitää olla valmis lähettämään sata viestiä annettuihin osoitteisiin saadakseen edes yhden oikean vastauksen kun muut ovat feikkejä tai muuten vaan eivät vastaa. Ihan sama tilanne kuin muutenkin elämässä eli vain aktiivisuudesta palkitaan.
Mikäli se tuntuu liian suurelta vaivannäöltä niin suosittelen ehdottomasti hakemaan seuraa tarkoitukseen erikseen perustetuilta maksullisilta palstoilta. Ne ovat joka tapauksessa parempia seuranhakupaikkoja kuin nämä Suomi24:n seksipalstat.No, tässä ketjuosiossa tuo 38v.vaimo itse toteaa profiilissan, että asia olisi vain fantasiaa.
- feikkiä.pukkaa18
Feikkausta-vain kirjoitti:
No, tässä ketjuosiossa tuo 38v.vaimo itse toteaa profiilissan, että asia olisi vain fantasiaa.
En sellaista näe profiilissa ainakaan nyt.
Mitä aiemmissa keskusteluissa näin oli palstan häirikön toistuvasti lähettämiä sähköpostiosoitteiden luetteloita floodattuna juuri kyseisen nimimerkin viestien perään. Kun edelliset floodaukset poistettiin niin häirikkö epätoivon vimmalla floodasi uudelleen ja uudelleen. Omia feikkiosoitteitaan se ei tähän mennessä juurikaan ole lisäillyt listoihinsa eikä ole floodannut listoja omien feikki-ilmoituksiensa perään.
Kuten jo sanoin aina pitää tarkistaa eli jos näiltä palstoilta haette seuraa niin joudutte lähettelemään yksityisviestejä, sähköposteja, kik-viestejä ja tekstiviestejä. - Melkoinen-tulkintaero
feikkiä.pukkaa18 kirjoitti:
En sellaista näe profiilissa ainakaan nyt.
Mitä aiemmissa keskusteluissa näin oli palstan häirikön toistuvasti lähettämiä sähköpostiosoitteiden luetteloita floodattuna juuri kyseisen nimimerkin viestien perään. Kun edelliset floodaukset poistettiin niin häirikkö epätoivon vimmalla floodasi uudelleen ja uudelleen. Omia feikkiosoitteitaan se ei tähän mennessä juurikaan ole lisäillyt listoihinsa eikä ole floodannut listoja omien feikki-ilmoituksiensa perään.
Kuten jo sanoin aina pitää tarkistaa eli jos näiltä palstoilta haette seuraa niin joudutte lähettelemään yksityisviestejä, sähköposteja, kik-viestejä ja tekstiviestejä."Olemme puhuneet muistakin miehistä. Emme vain ole vielä oikein uskaltaneet kaikkien tauti pelkojen takia. Olen kuitenkin mielisssäni kolmesta miehestäni ja seksin runsaudesta."
Niin, sinä luet monista kokemuksista ja jatkuvasta ryhmäseksistä.
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2082655
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo521866Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1521447Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol3671418Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3571356Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen251246Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe611213Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H141146- 551006
Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S23928