Moi,erilaista käyttöautoa alle ja lada 1,7 on se varteenotettavin. Miten nuo uudet ruiskuladat on toimineet? Edelleen ne on lämpimiä autoja ja se on iso kriteeri ei se bensan kulutus tai vikojen etsintä niin haittaa ,niihin oppii.
Nämä uudet elektroniikka autot on jotenkin hauraita kuten vaimon uusi auto. Its etykkään vanhoista koneista. Jups on se lämmin talli missä fiksilla.
Isolohko jeah 1,7 miten ne toimii?
isolohkaisu
1
236
Vastaukset
- u.kekonen
Ladalla saat ainakin harrastaa, eikä puuhastelu lopu koskaan. Vielä kun otat ruiskun, tekemistä ja ennen kaikkea haastetta riittää. Toisaalta, jos sinulla intoa riittää, Viipurista löytyy jos jonkinlaista roinaa Ladaan. Nostan kyllä hattua, jos joku tuollaiseen projektiin haluaa oikeasti lähteä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3412936Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011463- 1081291
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841282Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991275Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581215- 481125
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi781027Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24931- 33837