Moi,erilaista käyttöautoa alle ja lada 1,7 on se varteenotettavin. Miten nuo uudet ruiskuladat on toimineet? Edelleen ne on lämpimiä autoja ja se on iso kriteeri ei se bensan kulutus tai vikojen etsintä niin haittaa ,niihin oppii.
Nämä uudet elektroniikka autot on jotenkin hauraita kuten vaimon uusi auto. Its etykkään vanhoista koneista. Jups on se lämmin talli missä fiksilla.
Isolohko jeah 1,7 miten ne toimii?
isolohkaisu
1
244
Vastaukset
- u.kekonen
Ladalla saat ainakin harrastaa, eikä puuhastelu lopu koskaan. Vielä kun otat ruiskun, tekemistä ja ennen kaikkea haastetta riittää. Toisaalta, jos sinulla intoa riittää, Viipurista löytyy jos jonkinlaista roinaa Ladaan. Nostan kyllä hattua, jos joku tuollaiseen projektiin haluaa oikeasti lähteä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253