Tänään on sunnuntai

Mikäli joku ei sitä vielä tiedä!
Lähdin toivottelemaan naiselle päivää ;) .
https://www.youtube.com/watch?v=O21zRN4opmo

tämän takana seison kun en muuta voi: mies-X
7262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mulla on lenkkivaatteet päälle jo, mä lähden tuonne sohjoon ja juoksen kympin :)
Tahtoisin, että minä ja hän juteltais joskus kasvotusten ja muutakin, taitaa vain jäädä haaveeksi

Äänestä

että tänään on ensimmäinen adventti sunnuntai?
Minäpä tiesin ja nyt sen tiedät sinäkin ;).

Äänestä
  • mutta kyllä naiset tietää mitä ja kenet haluaa. Miehethän on niitä haluun kaikki periaatteella ;o)

    Äänestä

  • Minä sinua vaan vaik kaikki loppuis päältä maan.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänäänolenilkikurinen kirjoitti:

Mikäli joku ei sitä vielä tiedä!
Lähdin toivottelemaan naiselle päivää ;) .
https://www.youtube.com/watch?v=O21zRN4opmo

tämän takana seison kun en muuta voi: mies-X

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu