Onko noin, ettei yhdessäkään kotimaisessa kylpylässä ole mahdollisuutta uida ja saunoa alastomana, siis miehet ja naiset yhtäaikaa? Entä Virossa, tietääkö kukaan?
Kylpyläloma
Alastonpari
266352
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Mene matkatoimistoon ja kysy sieltä. Siellä on tietoa.
Ei ole matkatoimistoissa tietoa. Naturismiin ei ymmärretä panostaa kuin jossain paikoissa Espanjassa ja Kroatiassa.
Jos et ole käynyt, et tiedä.Heillä kun on mahdollisuus päästä tietokantaan, mistä noita tietoja saadaan.
Netistä löydät helpommin tiedot kuin matkatoimistosta. Eivät tiedä edes kohteen oppaat mitään näistä nakujutuista tai sitten ovat liian häveliäitä kertomaan tietojaan.
Kuinka monelta olet kysynyt?
Aivan, et keneltäkään.Oletat vain.
Vielä on Naantalin kylpylässä yhteinen höyrysauna ja uikkarivapaana?
Uiminen onnistuu vain luonnon vesissä luonnollisesti ja yrjönkadun uimahallissa.
Saunamaailma & Spa | Hiihtokeskus Ukkohalla ja Katinkulta
Ei ole katinkullassa enää sitä mitä luulet.
Ei ole. Suomen tyttöjen tilalla ovat venakot. Paljon kovempia kullihaukkoja. Jos suomi-poika ei ehdi ehdottaa, ne suorastaan ottavat väkisin ja joukolla.
Katinkullassa hiljattain porealtaassa pari kaunista venakkoa tuli viereen ja kummankin käsi meni uikkareihini. Siitä se riemu alkoi ja jatkui huoneessa.
Liity Luonnonmukaisiin niin voitte rouvan kanssa olla alasti yhdessä koska heillä on sauna/uinti/kesätapahtumia yllin kyllin.
Tämän foorumin tuntien aloittaja haluaa mennä sinne yksin ja tirkistellä alastomia naisia ja hissukseen tumputella.
Kuka hitto menee kylpylään asti tirkisteleen kun netti on täynnä mitä erilaisempaa tumputettavaa.
naantalin lisäksi toinen paikka missä höyrysaunassa naiset ja miehet saman aikaan uimaasuitta eikä mitään kaiteitaym. on yyterin kylpylä
Onneksi meillä lesboilla on yrjönkadun uimahalli joka on suomen kuuluisin seksuaalivähemmistöjen kohtaamispaikka sanoo setan sivut
Tosin Setan sivuilla ei ole edes vihjaisua moisesta.
Elikkä ihan omaa haavettasi.
katsoin ja totesin kirjoita google hakuun yrjönkadun uimahalli niin saat montasivullista luettavaa missä tuota paikkaa ylistetään seksuaalivähemmistöjen kohtaamis/peuhaamispaikaksi.
Osaatko googlettaa tai laitanko linkkejä tulemaan ?
Miksi Google? Laita se Setan linkki. Siis se, missä on tuo väittämäsi asia.
Seta itse kirjoitti tänne vuosia sitten ja sanoutui irti höpinöistäsi. Mutta sinähän haluat vain mustamaalata naturismia. Totuus on sinulle kuin punainen muleta härälle.
Taisit löytää sen Setan vastineen.
Siinä he sanoutuivat jyrkästi irti puheistasi ja totesivat väitteesi perättömiksi.
Miksi jankutat moista, vaikka tiedät valhettelevasi.
Helsingissä allas sea puolissa voi la iltaisin uida alasti. Sekasaunakin löytyy
Onneksi näitä paikkoja ei enää ole. En haluaisi itse, enkä lapsenikaan kanssa mennä kylpylään, jossa saunassa on tuijottavia runkkareita. Harmillista, sillä tässäkin tapauksessa pieni vähemmistö, joka ei osaa käyttäytyä, pilaa mukavan yhteissaunan.
Katinkullan saunamaailmassa venäläiset nuoret naiset suorastaan raiskaavat suomi-poikia. Meno niin vapaata, että heikompia hirvittää.
Silkkaa sontaa tuo väite. Aivan uskomatonta valetta. Elä vaan sinä päiväunissasi, mutta älä valehtele julkisella palstalla.
Juu, se oli kuin päiväunesta. Kolme komeeta likkaa solkkas jotain ja naureskeli ja talutti mut huoneeseensa. Sitte alko sellanen polska et pölypunkit tuli taatusti merisairaiksi.
Sinä taas taidat olla melkoisesti örkin näköinen, sillä ei ne likat kovin kranttuja ole.
ei ainakaan aulangolla. mutta ainakin tän' aamuna esillä oli hyvä valikoima aikuisia edustavan kokoisia kaluja, myös posliineja sekä sheivattuja. mielestäni paras aika aamulla,kun avautuu.
xxxparadise turku läntinenkatu siellä saa kuuleman perusteella olla alsti naiset ja miehet. Kellään kokemuksia paikasta ?