Esittää ja trollaa vaan jotain symppistä ja harmitonta tyyppiä. Luultavasti psykopaatti oikeasti.
Risto on oikeasti paha
RistoOnPaha
30444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Ei tuo Ristona täällä esiintyvä edes esitä olevansa hyvä. Lutkittelee huorittelee jne.
Hän on sen tyyppinen ihminen että antaa käsitystä itsestään että ensinnäkin ulkonäkö on hänelle kovinkin tärkeä asia. Todennäköisesti ihan järjetön homomainen peilaus meneillään kokoajan.
Sen lisäksi tietää merkkilaukkujen merkkejä nimiltä joka kuulostaa hyvin homomaiselta myöskin.
Minä luulen olevani aika naisellinen ja itselläni on aika naisellinen tuo vaatekaapi, kenkäkaapin ja koruvarastojen sisällys, mutta en todellakaan osaa nimetä yhtään laukkumerkkiä.
Tää Risto heittää niitä kuin vettä vaan joka on ääri homoa. En tunne yhtäkään miestä joka ymmärtäisi sellaisien päälle. Suurimmaksi osaksi miehet eivät ole edes huomanneet koko vitun laukkua kädessäni, saati että osaisi sanoa mikä sen väri oli ollut taikka merkki!
Tää Risto vetelee sitä louis vuittoniaan ja wendyjään kuin vettä vaan.
Sen lisäksi tämä risto antaa kuvaa itsestään että koko hänen elämänsä sisältö on hän ja hänen erinomaisuus vastaan muiden paskuus. Ja muiden paskuus on niin hienoa ja upeaa että siitä riittä ilkuttavaa kunnes koko hemmo potkasee tyhjää. Silloinkin se varmaan pilkallisesti hekottaa jonkun ulkonäölle ja sikailee ihan saatanasti ja kuolee siihen pilkalliseen nauruunsa.
Hänessä on hyvin narsistisia piirteitä. Joita ovat ulkonökökeskeisyys, pilkallisuus, itserakkaus ja stten jos menee häntä vähän potkaseen takaisin alkaa itku ja parku ja uhriutuminen, joka tarkoittaa että hän on itse herkkä arvostelulle ja kritiikille vaikka sitä niin mielellään antaa toisille paljon karummalla tavalla. Ei sitten itse kestä samaa vaan pitää itseään ihan uhrina ja vääryyden kohteena. Tämäkin hyvin narsistinen piirre.
En liiemmin ko.persoonista pidä ja livessä olen usein heidän seurassaan erittäin varautunut koska haistan kieromman luonteen.
Näitä trolleja taitaa ikävä kyllä olla täällä useampikin kiusan kappale, ei se Risto taida olla ainoa. Kirjoituksien sisällöistä huomaa eron.
Empä usko. Homo se on ihan varmasti joka tapauksessa.
Miehet ei kiinnostu tuollaisista kuten merkkilaukut jos ei sitten ole seksuaalinen suuntautuminen tuonne miehiin päin. Ehkä Risto meikkailee livessä itseään kaks tuntia peilin edessä aamuisin kuin naiset.
Semmoinen hienohelma siitä on täällä kuvana tullut
Minun tuntemistani homoseksuaaleista ei yksikään tunne tai tiedä naisten "merkkilaukuista" yhtään mitään.Siinä mielessä Risto on uniikki....
<3
Knainen olet just sellainen kiusaaja joka saa karvat pystyyn, entäs sitten vaikka meikkailee täytyykö toista kiusata?!Miehet voi kiinostua laukuista varsinkin jos on vaimo tai siskoja tai ihan muuten vaan! Oks sulla hyvännäköisiä mies ystäviä en tarkoita niitä piereskeleviä pikkupoikia jotka vetää kaljaa! Kyllä niillä voi olla Merkkilaukkuja kaapissa.Niitä on miehillekin tehty.Niin ja miehen meikkaaminen ei ole nykypäivänä homoa! Ihan normaalia! Tyhmää porukkaa.Tunnen paljon maskuliinisia miehiä jotka tuntee kaikki merkit jopa paremmin kun minä naisena!
Joo, uniikki itserakkaudessaan. Eihän se tarvitse muita mihkään muuhun kuin maalitauluksi joita haukkua jotta saa nostetta omalle erinomaisuudentunteelleen.
Muuten se voisikin kaivata ja alkaa suhteeseen itsensä kanssa. Näyttää toi rakkaus itseään kohtaan olevan niin ylitsevuotavaa ettei se ainakaan lisää tarvi ulkoapäin tai ylpistyy vaan lisää luuleen itsestään vähän ylimitoitettuja asioita.
Mitä tulee minun tuntemiini heteromiehiin, niin peilaus tai muoti ei kauheemmin innosta.
Työkalut ja kodin viihde-elektroniikka taasen innostaa todella paljon.
Niiden naamasta näkee että suora piina on jos ne joutuu keskellä laukkuja, korkokenkiä. mekkoja.koruja ja se on aikalailla 5-10 minuuttia kun se ensimmäinen kerta jo tulee
"noni, ootko jo nähny tarpeeksi? Mennäänkö nyt syömään?"
Niin, kyllä Risto on ihana kun se haukkuu ja narsistoi! Kerrassaan ihastuttava persoona.
LOveLoveLoveLove
sieltä se tulikin heti alentaan, kun ei kestä yhtään sitä samaa takaisinpäin.
Minä tunenn miehiä en neitejä koska harvemmin jaksan neiti miesten kanssa tapella peilistä, sillä itse viihdyn sen 2 tuntia aamusta peilillä meikkaamassa, enkä aijo tapella siitä
Juonipaljastus Risto Onkin Anne
Melkoinen juonipaljastus!
Sama kun sanoisit että Risto onkin joulupukki.
Minulta kysyttiin kerran olenko Anne.
Se kysymys tulee häiritsemään minua koko loppuelämäni ajan tämän palstan takia.
Hah, joo voi olla myös monia "Risto"-nimisiä. Ja monia "Anne"-nimisiäkin.
Tuo kuvaelma ei kyllä täsmää tähän "Ristoon" joka tykkää juoda kaljaa lähes jatkuvasti.
Anne kyl kaikki tietää jo sul ei oo puhtaat paperit enää kauaa
Kyllähän miehetkin nyt merkkilaukuista tietää, muutkin kuin homot. Vuittonin ja DG:n ainakin tietää kaikki.
Kertoo että Riston naismaku on surkea.
On tapaillut naisia joille merkit ja laukut on tärkeitä. Norminaisille joilla on hyvä arvot ei merkkilaukut merkitse paskan vertaa.
Risto on näkemykseni mukaan M-mies tai S-mies. He ansaitsevat ihailua. Heidät kadotin elämästäni, kuului vain "puff" , kun he olivat minulle täydellisiä.
Risto on kulkenut myös nicillä
"hannuristojiimies"
Rakkaalla lapsella on monta nimeä
Olipa trolli tai ei niin hyvin yksinäinen mies Risto on.Huumorintajuinen kyllä ja korostunut seksuaalisuus pistänyt silmään täällä jostain syystä :)En kyllä näe mitään syytä haukkua häntä tai ketään muutakaan.
Hyvää itsenäisyyspäivää!
Veikkaan homouden peittelyksi.
Korostuneet linkkaukset tisseistä ja perseistä on yritystä kieltää oma seksuaalinen suuntautuminen.Ei ole valmis tuleen kaapista eikä hyväksyyn itsessään sellaisia ominaisuuksia
Kulissit pitää olla pystyssä vielä
selväähän se on että kun noin mieltynyt naisten mielenkiinnon kohteisiin, että jokin epäselvyys siellä seksuaalisessa suuntautumisessa on taustalla.
Ties vaikka hän olisi sellainen että kun pimeys laskeutuu hän pukee mekon päälleen, maalaa naamansa ja vetäsee louis vuittonin tai wendyn olalle ja korkokengät jalkaan ja lähtee baariin hakeen seuraa.
Voi olla tietysti vain yksinäinenkin ja sehän oikeuttaa lutkitteluun ja huoritteluun. Hyvä, kun kerroit.
Ei tietenkään oikeuta.Itsestäänhän ihminen kertoo jollei ole käytöstapoja.Minä en vain halua olla kivittämässä ketään.
Ei niin. Niin kertoo. Ja ei kannatakaan.
Ristolla ei oo huumorintajua. Haukkuminen ym. ei oo huumoria.
Ripstoo,,,,,<3
Eikö tuo Risto kaipaile vain sitä Annea, en ole nähnyt että huorittelisi ketään?
Annea ja sataa muuta
Riina, Anne, Anna, Anni, Fanny
nyt ainakin.
Riipputissi lutka annea kaipasi
Anne kuulemma tykkäsi kun häntä riipputissilutkiteltiin
Risto. .....
RakastAa EELLUA...♥
Ristolla taitaa olla sellainen joka muijan rööriä nuohoava luonne. Kauheesti muijia jota vuorollaan kaipaa. Liekö kaikki muijia jotka käyty rassaamassa ja saatu pakit niiltä. Narsistinen ihminen ei osaa suhtautua torjuntaan kuin haukkumalla. Kypsyys puuttuu joten tänne tullaan lutkitteleen sitten.
Tuntuu vähän ettei osaa oikein rakastaa. Osaa vaan nussia. Oisko sekin jotain homouden peittelyä.
Risto on oikeesti E:llä alkava mies ja tykkää N:llä alkavasta naisesta.