rohkea ja reipas hän lähestyy mielenkiintoista miestä aika pian. Katsekontakti, hymy jne. Nainen vuonna 2017 lähestyy miestä. Jos hän on ujo hän lähestyy miestä viestillä tai meilillä. Jos tätä nainen ei tee sinun eteen vaan on etäinen ei naura ei hymyile ei katso silmiin, niin koita tajuta että hän ei ole kiinnostunut sinusta. Koita tämä mies ymmärtää hän on onnellinen oman kultansa kanssa.
Tämän päivän nainen on
jokotajuat
12398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minä olen jo vanha, ei jaksaisi enää vehata, vaan kyllä ottaisin yhteyttä, kontaktia. Eri asia sitten on, haluanko.
Toi on niin totta. Jos nainen ottaa etäisyyttä siitä pitäisi jo tyhmänkin miehen tajuta jättää hänet rauhaan.
ei ollut silloin rohkeutta....
Mutta minähän OLIN kaikkea tuota....
Kyllä minä ymmärrän, ei se entuudestaan tuttu ollut koskaan kiinnostunut, pelkästään vältteli minua.
Ehkä annoit hänen ymmärtää ettet itse ole kiinnostunut???
Miten sen voisi niin käsittää, jos on mennyt jutteleen hänen kanssaan eikä hän ole halunnut jatkaa juttelua, eikä tanssiakaan.
Nykysuomipoika ei saa mitään aikaiseksi; HÄNEEN pitää ottaa yhteyttä, HÄN ei voi tehdä mitään, koska - oh my god - siitä voi jäädä joku todiste mielenkiinnosta! Siis ihan hirveetä!! Parempi olla saamaton nörtti ja antaa naisen tehdä kaikki työt!!!
Totta on kyllä, komentamalla saisi paljon aikaan, mutta jos on todellakin työtä tehtyä loukkaantunut niin paljon että ei edes pysty kävelemään, on eri asia, eli Suomen valtiolle veroja maksaessaan on loukkaantunut... onko silloin oikein laittaa kuolemantuomio suoraan komentamalla tuollaista ihmistä?
Itseasiassa veljellä on, hän on kehitysvammainen, peräti kultaiset numeroidut lehvät, kun teki vapaaehtoisen asepalveluksen, kevyet kullatut jutut, hän toi kyllä paljon mitaleitakin Suomeen alppihiihdossa.
Itseasiassa kätteli muuten Sauli Niinistöäkin, on hyvä kuva siitä.
Mutta joo tämän päivän nainen, kun katson tuota itsenäisyyspäivän vastaanottoa, 1 oli aika ylivoimainen toistaiseksi, joku hopean värininen satiinille näyttävä puku, mutta... yleensä ottaen, siinä näkee, että Suomen presidentti ei paljon kunnioita Suomen valtion tulevaisuutta, koska:
Lähes kaikki vieraat ovat ns. "vanhoja tuttuja", harmaahapsia, jotka ovat siirtäneet Suomen valtion varat Suomen valtion ulkopuolelle.
Sauli Niinistö ei kunnioita suomen nuorisoa, se on selvä asia.
tämän päivän nainen on ERITTÄIN VAATIVA JA VALIKOIVA hieman kärjistäen voi sanoa ettei tahdo mikään kelvata eikä riittää Miehen ulkonäkö on tämänpäivämn naiselle erittäin tärkeää komea ja pitkä ne ovat ehdottomia kriteerejä
Jos nainen jotain lähestyy, niin se on juuri nämä 9 - 10 miehet. Nainen on ulkonäkökeskeinen lutka.