Impotentti

Kutistunutnakki

Olen yli 60kymppinen mies eikä seksistä ole tullut mitään kohta kahteenkymmenenn vuoteen. Jo vähän 40 jälkeen alkoi olla ongelmia erektion kanssa. Kävin siitä lääkärissä ja sainkin aluksi apua, mutta ei siitä kauaa ollut hyötyä kun tilanne vain paheni. Kävin vielä useita kertoja monilla muillakin lääkäreillä ja joillakin seksuaaliterapeuteilla mutta eipä hekään osanneet oikein auttaa. Niinpä päätin lopulta tyytyä kohtalooni munattomana miehenä. Vaimoni ei ollut siitä kuitnekaan pahoillaan koska hänen seksuaaliset halunsakin olivat hiipuneet. Koskettavinta oli kuitenki se kun hän kertoi asiasta ystäväpiirilleen ja meidän tuttavillekin jotka aluksi olivat ymmärtävinään minua. Kuitenkin havaitsin heidän virnuilevan takanapäin. Tämän lisäksi aina ollessamme yhdessä erilaisissa tilaisuuksissa he tarjoilivat ainakin minulle prinssinakkeja vihjaillessaan minun mieskunnostani. Ja kyllä se taas porukassa se nauru maitttoi jopa pitkään koko illan tai mökillä ollessamme jopa seuravaan päivään. Tämän tapaista se on ollut sen jälkeen enkä ole siitä enää jaksanut huolta kantaa kun en sille enää mitään voi.
Lopulta kuulin Oulussa olevan todella hyvän näihin asioihin perehtyneen naislääkärin joka on melkein saanut pelin kuin pelin toimiin. Niinpä vaan sitten sinne vastaanotolle katsomaan millaista apua sieltä saa.
Lääkäri otti kaikenlaisia kokeita ja kuvauksia ja lopulta pyysi minut kuulemaan mitäkä ovat jatkotoimenpiteet. Vastaanotolla hän kertoili haasteellisesta tapauksesta joka hänelle on tullut. Pyysi minua riisumaan housut alas ja käymään tutkimuspöydälle makuulle. Siinä maatessani hän otti joitakin tarvikkeita hoitopöydälle. Ih!ettelin mitä tulisi tapahtumaan kun hän otti jotakin lääkäriteippiä ja alkoi yeipata pientä munaani ja venytti sitä voimakkaasti kohti peräaukkoa. Eihän se kovin pitkäksi kuitenkaan se kun en ole mutta kaikki miä sitä pystyi niin sen hän myös teki ja todella kovakouraisesti. Kysyin mitä han tekee hän vastasi siihen hyvin lakonisesti. Tälle penikselle en voi enää tehdä muuta. Kysyinkin mitäs tämä teippi auttaa hän vasyasi ettei se mitään auta, mutta tälläinen kulli saa haistaa pitkän paskan. Olin kyllä yllättynyt vastauksesta mutta poistuin kiristävät teipit alapäässäni. Niin kuin todettua niin ei se kyllä auttanutkaan.
Olen kertonut tästä myös työpaikallani vitsinä niin kyllä se on aiheuttanut valtavan naurun remakan jota on sen jälkeen kerrottu jos minkälaisena version ympäriinsä. Eivät vaan tienneet nauraessaan kuinka lähellä oli oikea kokija.

1

1418

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4418
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      152
      3261
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2544
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      53
      2524
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      110
      2235
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1893
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1662
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1626
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      169
      1530
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      36
      1265
    Aihe