Impotentti

Kutistunutnakki

Olen yli 60kymppinen mies eikä seksistä ole tullut mitään kohta kahteenkymmenenn vuoteen. Jo vähän 40 jälkeen alkoi olla ongelmia erektion kanssa. Kävin siitä lääkärissä ja sainkin aluksi apua, mutta ei siitä kauaa ollut hyötyä kun tilanne vain paheni. Kävin vielä useita kertoja monilla muillakin lääkäreillä ja joillakin seksuaaliterapeuteilla mutta eipä hekään osanneet oikein auttaa. Niinpä päätin lopulta tyytyä kohtalooni munattomana miehenä. Vaimoni ei ollut siitä kuitenkaan pahoillaan koska hänen seksuaaliset halunsakin olivat hiipuneet. Koskettavinta oli kuitenki se kun hän kertoi asiasta ystäväpiirilleen ja meidän tuttavillekin jotka aluksi olivat ymmärtävinään minua. Kuitenkin havaitsin heidän virnuilevan takanapäin. Tämän lisäksi aina ollessamme yhdessä erilaisissa tilaisuuksissa he tarjoilivat ainakin minulle prinssinakkeja vihjaillessaan minun mieskunnostani. Ja kyllä se taas porukassa se nauru maitttoi jopa pitkään koko illan tai mökillä ollessamme jopa seuravaan päivään. Tämän tapaista se on ollut sen jälkeen enkä ole siitä enää jaksanut huolta kantaa kun en sille enää mitään voi.
Lopulta kuulin Oulussa olevan todella hyvän näihin asioihin perehtyneen naislääkärin joka on melkein saanut pelin kuin pelin toimiin. Niinpä vaan sitten sinne vastaanotolle katsomaan millaista apua sieltä saa.
Lääkäri otti kaikenlaisia kokeita ja kuvauksia ja lopulta pyysi minut kuulemaan mitäkä ovat jatkotoimenpiteet. Vastaanotolla hän kertoili haasteellisesta tapauksesta joka hänelle on tullut. Pyysi minua riisumaan housut alas ja käymään tutkimuspöydälle makuulle. Siinä maatessani hän otti joitakin tarvikkeita hoitopöydälle. Ihmettelin mitä tulisi tapahtumaan kun hän otti jotakin lääkäriteippiä ja alkoi teipata pientä munaani ja venytti sitä voimakkaasti kohti peräaukkoa. Eihän se kovin pitkäksi siitä kuitenkaan tullut, mutta kaikki miä sitä pystyi niin sen hän myös teki ja todella kovakouraisesti. Kysyin mitä hän tekee, hän vastasi siihen hyvin lakonisesti. Tälle penikselle en voi enää tehdä muuta. Kysyinkin mitäs tämä teippi sitten auttaa hän vastasi, ettei se mitään auta, mutta tälläinen kulli saa haistaa pitkän paskan. Olin kyllä yllättynyt vastauksesta, mutta poistuin kiristävät teipit alapäässäni. Niin kuin todettua niin ei se kyllä auttanutkaan.
Olen kertonut tästä myös työpaikallani vitsinä niin kyllä se on aiheuttanut valtavan naurun remakan jota on sen jälkeen kerrottu jos minkälaisena version ympäriinsä. Eivät vaan tienneet nauraessaan kuinka lähellä oli oikea kokija. Tällainen trakikoominen tapaus minulla. Eikä tämä ole tosiankaa mikään vitsi.

0

1329

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Marja sulkee liikkeen

        Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
        Oulainen
        13
        4357
      2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

        Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
        Haapavesi
        83
        1649
      3. Asunnottomuus lisääntyy

        Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
        Maailman menoa
        264
        1488
      4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

        Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
        Maailman menoa
        73
        1465
      5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

        Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
        Maailman menoa
        237
        1351
      6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

        Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
        Ikävä
        12
        1130
      7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

        Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
        Ikävä
        134
        1080
      8. Sulle on tullut

        Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
        Ikävä
        104
        1079
      9. Oletko loukannut

        Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
        Ikävä
        93
        1024
      10. Minä pyydän,

        jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
        Ikävä
        65
        993
      Aihe