Mitä näet parisuhteestani , koen epäilyjä ja kuvitelen kaikenlaista, kysyin selvänäkijöiltä asiasta, ja joku sanoi että miehellä on suhde tai tunteita toista kohtaan , kysyin häneltä, vastasi ettei ole , toiset kehoittaa luottamaan ja yritän kovasti . Kuienkin epäilyttää eräs "ystävä" ja että hänestä ei yhtäkkiä kerrota mitään. Viestejä on lähetetty välillä kovastikin, mutta kun kysyn , niin ei kuulemma ole soitellut. Ja minun on kuulemma pästävä niistä ajatuksistani . Mitä näet jatkosta. Pääseenkö tasapainoon .
Kristalliboltsi
2
1206
Vastaukset
- Pirjoliisaqw
Olisi ihana, jos voisit vastata minulle vielä.
- Tyylily
Eikö olekin kenkkumaista kun tässä palstalla ei liiemmin vastata ja jos joku oikea TAIKA tai zonette vastaisikin,niin yhtenä hetkenä ja sitten he ei enää päivän jälkeen vastaakaan ja joku leikkinäkijä kristallipoltsikka muka näkee vaikka on ihan pelkkä vitsiniekka olevinaan slangeineen.Täälläkin tuo herjaa jotakuta kysyjää pierujuttuineen eli kovin tuollanen vakuuta. Mutta sen verran kokemuksista puhun sulle että se tunne mikä sisimmässä on,on aina oikea,varsinkin nuo tekstailujutut on salaista ja jos niistä ei kerrota miksi niin kiihkeänä tekstaillaa,asiaan liittyy epämääräistä meininkiä. Miehistäkin on jännää jos saa huomota muulta naiselta,kiksejä omasta egostaan. Kysy suoraan että minkä takia tekstailette ,se on jonkinlaista salaista juttua ja henkistäkin pettämistä jo,tiedä mitä miehesi on avautunut naiselle...ystävyydelläkin on rajansa,jos akka ei näytä naamaansa vaan tekstailee piilossa sinulta,juttu ei ole oikeaa! Ottaisin puheeksi naisesta ja numeron esiin ja kysyisin naiselta mikä on paletin nimi! Älä epäröi intuitiotasi lainkaan! Kristalliboltsi on vain sellanen hupsu vitsi! Pieruista vaan ns näkijä kirjoitteli täällä,pimee seko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1138065Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4067262Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804534Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294279Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-02830Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032699- 1082466
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332445Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps202105Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11977