Alakko nää mua?

No etkä ala.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Alan. Alakkonää mua? :D

Äänestä
  • tietennii alan...

    Äänestä

  • Ookkonää Oulusta pelekääkkönää polliisia? :D aletaan toisiamme vaikka heti. T. Nainen

    Äänestä

  • Tsot tsot, eipä käytellä tuota nimimerkkiä ihan miten sattuu! Olen se one and only Nainen isolla ännällä! Vain kivoja viestejä sillä saa lähettää, ei vihjailevia saati uhkailevia! Niih! Ja tämä nainen ei tod ala ennään "oululaista ex-polliisia"( liekö polliisi koskaan ollutkaan)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouluja_kuitenkin kirjoitti:

No etkä ala.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu