Miksi se aihe on niin vaikee käsitellä?Eikö mies saa nähdä siinä mitään viehättävää,pehmosta?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Suomemaassa ei ole yhtään leveälanteista naista,joka haluis kokea sen yhteisen hyvän olon siitä?Sellasta,joka haluis nauttia naisena olosta.Mut varmaan plokataan tältäkin sivulta,niinku erään lehden eileen!?
Mukavaa joulun aikaa kaikille leveälanteisille,vaikka teitä ei yhtään olekaan olemassa.
Hyvä esimerkki evoluution ja mieltymien ristiriidasta.
Naisille kertyy erikoisrasvaa lantiolle varastoon tulevaa sikiön aivojen kehitystä varten.
Sijainti painokeskiössä lantiolla on edullin paikka kuljettaa varastoa mukana.
Muoti suosii kapealanteisia rasvattomia malleja jotka heti ulkoisesti todettavissa heikkotasoisiksi suvun jatkajiksi. Evoluution kautta miehet suosivat suvunjatkamiseen leveälantioisia hyvässä varastorasva tilassa olevia naisia.
Näiden rasvojen lähtteenä on eläinkunta, vegaaneilla on järjestään vajausta tästä aivojen kehitykselle välttämättömästä rasvasta. Ja saanti raskausaikanakin sen verran vaikeaa lihansyöjilläkin että rasvaa täytyy varastoida jo ennen raskautta.
Just joo!
Minä ainakin haluisin naiseni omavaan sellasen leveän*taikinapyllyn*Mutta sellaset vaan pysyy pii,ossa?
Kyllä reitevä,persevä nainen vaan on kiihottavin!