IPUn verkkosivu

parannusta

Katselin kiinnostuneena uusia uutisia puolueesta. Jostakin syystä blogien tekstit olivat salattuja. Voisiko mitenkään saada tekstit näkyviksi ? Ei varmasti ole mikään pakko salata niitä jonkun amerikkalaisen ahneen rikastumisen takia. En liity facebookiin ja koko tämä tietokone pelleily ei minua kiinnosta tippaakaan koska siitä on vain vahinkoa.

13

375

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • FelixNatividad

      Hyvät joulut 😊

      • itsepetos

        Mikä ihmeen joulu? Uskotko EUn lisäksi joulupukkiin?


      • VSLVeteran

        Teppoko siinä. No brööts vaan ittelles


    • totuus_gomishio

      Kirjoitukset eivät sovi kansallismielisille, siksi ne piilotetaan. Pelkkää ryssähtelyä ja katkeria valheita.

      • IPUonRUPU

        Millaiset "kansallismieliset" eivät tiedä kansansa kulttuurista eivätkä historiasta hevon sitäkään, eivätkä piittaa näistä pätkääkään.


    • IPU ei meitä auta

      ei auta muutkaan puolueet

      kaikki aidosti isänmaalliset puolueet kiellettiin sodan jälkeen joten eipä ole ketä äänestää

      • FIN_independence

        Onhan IPU aidosti isänmaallinen, kun Parviaisella on Timo Jutilan pelipaiya.


    • Älämölöx

      Tekstit salattuja? Laitapa on ole tietoa. Tuskinpa tekstejä kirjoitetaan salattavaksi.

    • Älämölöx

      Kyllä kaikki tekstit näyttävät olevan näkyvissä. Osoite siis on. www.ipu.fi

      • vaikeeta-

        Mulla ei kyllä näy blokien kirjoituksista kuin yksi lause. Jossain on vikaa,en tiedä.


      • zzzzz_zzz_zzzzzz
        vaikeeta- kirjoitti:

        Mulla ei kyllä näy blokien kirjoituksista kuin yksi lause. Jossain on vikaa,en tiedä.

        Aika IPU:maisen tyypillinen blog sivu on, joskus aukeaa kunnolla, yleensä ei-- Sisältö kahden mitättömyyden isolla omakuvalla joka kerta vahvistettu piiiitkä kuiva paatos, jota kukaan ei omaa järkeään suojellakseen ja turhautumisen välttämiseksi vaivaudu lukemaan.. Mutta aika usein pelkkä blogilinkit valintapalkki on tarjolla itse blogikirjoitusten jäädessä kadoksiin.. No ne blogilinkit sitten on eri sivuilla ja pelkkä linkki vie niihin. On edesmenneen PJ:n blogin linkki.. 9 pv kuluttua tulee muuten tasan vuosi kun on viimeksi päivitetty. Sitten pari vuotta sitten viimeksi kirjoittamaan riehaantuneen Wikstetin blogi ja sitten armottoman ryssäkkätrolli arkkosen liivijengiöyhötysblogi ja muutama muu..

        Kaikeksi varmuudeksi ja kantapään kautta opittua kunnioittaen kerrotaan, etteivät kaikki blogistit ole välttämättä hartaita IPUlasia eivätkä kirjoitukset siis ole välttämättä IPu.n virallinen kanta..


    • IPUonRUPU

      Vilkaisin taas näiden luusereiden sivua, ja aina saman ahdistavan masentavan kuvan siitä saa. Ipussa haisee pahuus.

      • miunki_mielest

        Ummehtunut mätä ja toivottomuus..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      50
      967
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      15
      848
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      501
      788
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      727
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      654
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      599
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      596
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      169
      536
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      530
    10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      56
      487
    Aihe