Länsi-Kotkan Posti Pate
HiljainenTodistajaPVP
3427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Narssuko se pillereitään paljasti Joulun kunniaksi vai menikö liikaa naamariin? ja loput kellahti pitkin.....
Narsissi kuihtuu Jouluna ellei saa juomaa 🍺🍷👍👍👍
Narsistinen persoonallisuushäiriö on seurausta lapsuusajan👈 kokemuksista, joiden jäljiltä itsetunto👈 on epävakaa ja empatiakyky👈 matala.
Narsistit tekevät puheissaan selväksi, että he ovat hyvin tietoisia ihmisten eri statuksista eli arvoasemista. He viittaavat usein omaan tai muiden ihmisten statuksiin tai siitä kieliviin tunnusmerkkeihin🎖, kuten rikkauteen tai korkeaan asemaan.
Narsisti näkee maailman vain omasta perspektiivistään. Maailmankuva on tältä osin hyvin samanlainen kuin aivan pienten lasten🍼🍼🍼
🐑🎯
Ostolan narssulle ei anneta. Karvalakki riittäköön.