Sielunkumppanini Sari

Seuraavat elämämme vietetäänkin Tukholmassa, kuten lienet visioinutkin. Kaikki rakkaat ihmiset ovat silloinkin kuvioissa mukana. Erillisyys on loppunut.
593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ikävä kyllä en halua ruotsiin.
mutta toi 3 litrasella koneella oleva alfa houkuttelee.
Sillä ei jäis jalkoihin liikenteessä, 7 vaihteine loota mukava tyrkätä menemään. Aaahhh!

Äänestä

Onko teillä montakin elämää tämän yhden sijaan? Oletteko te kissoja?

Äänestä

Ahaa! Simmoinen vitsioni.

Äänestä
  • Juuri niin ovat asiat. Tukholmaan jälleen synnytään koko porukka. Tosiasia on myös se, että kaikki kohtaamamme pahikset joutuvat kurjaan elämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alfaromeo3.0hankintaan kirjoitti:

Seuraavat elämämme vietetäänkin Tukholmassa, kuten lienet visioinutkin. Kaikki rakkaat ihmiset ovat silloinkin kuvioissa mukana. Erillisyys on loppunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu