Työviikkosi alkaa

huh huh. Voisinpa antaa pusun tai kaks.
798
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mihin se johtaisi...hmmm

Äänestä

Autuaita ovat lomailijat, sillä heidän ei tarvitse kaivata töissä ;)

Äänestä

Toki voit itse hieman poiketa reitiltäsi ja ajaa tätä kautta

Äänestä

Kyllä tuntui kurjalta tulla töihin, kun suurin osa lomailee. Varsinkin, kun ei voi törmätä mieheen, joka piristäisi työpäivää. :)

Äänestä

On ollut yksinäistä. Kohta lähden kotiin.
Pari pusua todellakin piristäisi.

Äänestä

Voi että niin ois ollut tervetullut pusut olisin saanut voimia..niistä

Äänestä

YÖK.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaipaaja kirjoitti:

huh huh. Voisinpa antaa pusun tai kaks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu