Miksi Jampe-moderaattori poistaa kaikki keskustelut, joissa käsitellään korvaussummia, jotka hän joutuu maksamaan Jullille ja Pekalle ja muille täällä ja Kauhajoki-palstalla solvaamilleen ihmisille?
Korvauskeskustelut katoavat
16
225
Vastaukset
- Mozeraatt
Huhut kertovat Jampen olevan Suomi24 omistajia. Korvauksia on jo maksettu useita kymmeniä tuhansia €. Rahat kuitenkin loppuvat aina nopeasti ja sitten kiristetään lisää. Huumeet ja naiset vievät paljon rahaa.
- nuppilääkkeet
Ottakaas vajakit nyt kerralla ne kaikki lääkkeenne.
Olisi korkea aika maksaa asianmukaiset korvaukset kaikille niille lukemattomille henkilöille, joita on törkeästi solvattu tällä palstalla vuosikausia!
- totuus_tulee_ilmi--
Hoikkiksen sananmuunnos nimet tullaan kääntämään selkokieliseen muotoon.
Muuten aika lapsellista vittuilla oikeiden nimien väännöksille. - selkokielelle
totuus_tulee_ilmi-- kirjoitti:
Hoikkiksen sananmuunnos nimet tullaan kääntämään selkokieliseen muotoon.
Muuten aika lapsellista vittuilla oikeiden nimien väännöksille.Kokeile vajakki googlen kääntäjää.
- Jatkuvat_solvaukset
Jos ne jatkuvat solvaukset ei lopu ne saa jatkua!
Jatkuvat_solvaukset kirjoitti:
Jos ne jatkuvat solvaukset ei lopu ne saa jatkua!
Perusteellisen hyvin sanottu, rakas oppipoikamme! Jonain päivänä Sinun on aika siirtyä meidän vanhojen jermujen saappaisiin!
- lue.sieltä
Klikkaamalla sinistä nimmaria saatte loukkaukset näkyviin.
lue.sieltä kirjoitti:
Klikkaamalla sinistä nimmaria saatte loukkaukset näkyviin.
Loukkaukset löytyvät sininimmarien kirjoitusten ylä- tai alapuolelta.
- Thuulia
Pitäisikö kertoo solvatuille ihmisille tästä palstalta???
- tietääkö_solvatut--
Tietääkö solvatut keskustelevansa näillä palstoilla jatkuvalla syötöllä
tietääkö_solvatut-- kirjoitti:
Tietääkö solvatut keskustelevansa näillä palstoilla jatkuvalla syötöllä
Totta kai :D :D
- Anaalisoitu
Katselin kaikki sininimmarit ja kirjoitukset läpi. Anaallyysi on että kaikki paitsi yksi kirjoitus ei ole totta.
- hullun.houruut
Sininimmarien hourujen lukemiseen ei viikko riitä.
hullun.houruut kirjoitti:
Sininimmarien hourujen lukemiseen ei viikko riitä.
Olemme eläkkeellä. Aikaa on yllin kyllin.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei122263Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1221237- 891185
Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi511003Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli240998Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk63904Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253796- 84786
- 35709
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?44699