Miksi Jampe-moderaattori poistaa kaikki keskustelut, joissa käsitellään korvaussummia, jotka hän joutuu maksamaan Jullille ja Pekalle ja muille täällä ja Kauhajoki-palstalla solvaamilleen ihmisille?
Korvauskeskustelut katoavat
16
224
Vastaukset
- Mozeraatt
Huhut kertovat Jampen olevan Suomi24 omistajia. Korvauksia on jo maksettu useita kymmeniä tuhansia €. Rahat kuitenkin loppuvat aina nopeasti ja sitten kiristetään lisää. Huumeet ja naiset vievät paljon rahaa.
- nuppilääkkeet
Ottakaas vajakit nyt kerralla ne kaikki lääkkeenne.
Olisi korkea aika maksaa asianmukaiset korvaukset kaikille niille lukemattomille henkilöille, joita on törkeästi solvattu tällä palstalla vuosikausia!
- totuus_tulee_ilmi--
Hoikkiksen sananmuunnos nimet tullaan kääntämään selkokieliseen muotoon.
Muuten aika lapsellista vittuilla oikeiden nimien väännöksille. - selkokielelle
totuus_tulee_ilmi-- kirjoitti:
Hoikkiksen sananmuunnos nimet tullaan kääntämään selkokieliseen muotoon.
Muuten aika lapsellista vittuilla oikeiden nimien väännöksille.Kokeile vajakki googlen kääntäjää.
- Jatkuvat_solvaukset
Jos ne jatkuvat solvaukset ei lopu ne saa jatkua!
Jatkuvat_solvaukset kirjoitti:
Jos ne jatkuvat solvaukset ei lopu ne saa jatkua!
Perusteellisen hyvin sanottu, rakas oppipoikamme! Jonain päivänä Sinun on aika siirtyä meidän vanhojen jermujen saappaisiin!
- lue.sieltä
Klikkaamalla sinistä nimmaria saatte loukkaukset näkyviin.
lue.sieltä kirjoitti:
Klikkaamalla sinistä nimmaria saatte loukkaukset näkyviin.
Loukkaukset löytyvät sininimmarien kirjoitusten ylä- tai alapuolelta.
- Thuulia
Pitäisikö kertoo solvatuille ihmisille tästä palstalta???
- tietääkö_solvatut--
Tietääkö solvatut keskustelevansa näillä palstoilla jatkuvalla syötöllä
tietääkö_solvatut-- kirjoitti:
Tietääkö solvatut keskustelevansa näillä palstoilla jatkuvalla syötöllä
Totta kai :D :D
- Anaalisoitu
Katselin kaikki sininimmarit ja kirjoitukset läpi. Anaallyysi on että kaikki paitsi yksi kirjoitus ei ole totta.
- hullun.houruut
Sininimmarien hourujen lukemiseen ei viikko riitä.
hullun.houruut kirjoitti:
Sininimmarien hourujen lukemiseen ei viikko riitä.
Olemme eläkkeellä. Aikaa on yllin kyllin.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815