Ei herran jestas

Tänään 31.12 tulee neloselta 8 kertaa ohjelma jossa kerrotaan mitä on joskus tulossa. Eikö sitten muuta enää ole näyttää.
1288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei siinä mitään jos tulisi jotain katsomisen arvosta mutta ohjelmat huononevat jatkuvasti
ei tarvitse mainoskanavia enää katsoa. Kaikki kotimaiset ohjelmat voisi huoletta lopettaa
ala-arvoisena viihteenä ja elokuvatkin on niitä höpö,höpö sarjaan kuuluvia joten parempi
olisi lopettaa koko mainoskanavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joriittäää kirjoitti:

Tänään 31.12 tulee neloselta 8 kertaa ohjelma jossa kerrotaan mitä on joskus tulossa. Eikö sitten muuta enää ole näyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu