Kirje sinisilmälle

Hyvää uutta vuotta ❤

Ikävä..
23433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Kiitos samoin. Olisi kivempi viettää se kyllä kanssasi.

Äänestä

Vihertäväsilmäiselle suloiselle neidolle Hyvää Uutta Vuotta! <3

Äänestä

Sinisimmuisia on paljon ketä niistä sa tarkoitatkaan mutta Hyvää Uutta vuotta sulle.Kiva kirjoitus ja ikävä myös täällä.

Äänestä

Sä aloittaja oot ollut ikuisuuden tällä palstalla. Sun pitäisi toimia varoituksen sanana kaikille tänne eksyville.

Äänestä
  • Mistä sinä tiedät? Olet samanlainen varoitus?!

    Äänestä

Hyvää Uutta Vuotta mies sinisilmä! Ikävöin sinua...💕

Äänestä
  • En usko tuota

    Äänestä

  • Tuon toisen sydämen jos laittais toisinpäin ja napapiste :) väliin niin..

    Äänestä

Välitän niin paljon, etten sanotuksi saa ujouttani ja muutenkin. Et tiedäkkään, kun ei puhuta. Sydämeen sattuu.

Äänestä
  • Nyt hyvä nainen / mies, ei voi puhuminen olla niin vaikeeta!

    Äänestä

  • aikuisiaollaan kirjoitti:

    Nyt hyvä nainen / mies, ei voi puhuminen olla niin vaikeeta!

    Ei se puhuminen olekaan vaikeaa. Tunteiden tunteminen vaan tuntuu pahalta kun toinen ei tunne mitään.

    Äänestä

  • vielätunteissa kirjoitti:

    Ei se puhuminen olekaan vaikeaa. Tunteiden tunteminen vaan tuntuu pahalta kun toinen ei tunne mitään.

    Mies ei näytä tunteitaan. Ja sitten nainen luulee ettei miehellä ole tunteita. Avaa suusi, ei mies muuten ymmärrä.

    Äänestä

Hyvää uutta vuotta. Läheltä.

Äänestä

hyvåå uutta v. s-market reijola, niinivaara asiakkaita menee nyt k- kauppaan henkilö kunta tekee virheitä ja kassat ei täsmää-

Äänestä

joo tampereelta kävimme näissä huolestuttavaa ei laskut täsmää VOI VOI VOI karjajala s

Äänestä

Mulla ei.

Äänestä

Hyvää uutta vuotta kaikille kaipailijoille! 2018 🙆

Äänestä

Sulla on ruskeat silmät ja tumma tukka. Nämä siis tunnisteena.

Äänestä
  • Hah hah.

    Aloitus oli muuten miehelle!

    Äänestä

  • Minulla on vain yksi ruskea silmä. Käykö se?

    Äänestä

  • toiveikasmie kirjoitti:

    Minulla on vain yksi ruskea silmä. Käykö se?

    Mistä tiedät? Katsoitko peilistä vai harrastuskaveriko kertoi..

    Äänestä

Ei se haittaa, kaivata useampaa. Jopa samassa ketjussa. Jotenkin ekoloogista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


19754 kirjoitti:

Hyvää uutta vuotta ❤

Ikävä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu