Poliittinen kepihevostelijoitten terroriteko

VasemmistolaisetkoTeki

"Presidenttiehdokkaan Laura Huhtasaaren ikkunoita on rikottu perheen joululoman aikana. Rikosilmoitus on tehty. Tällainen ei kuulu demokraattisiin vaaleihin eikä vapaaseen suomalaiseen yhteiskuntaan."

Arvata saattaa ketkä ovat olleet asialla?

5

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TerroristitKyseessä

      Poliittista väkivaltaa ja keinottelua, mutta sylliset löytyvät viherkommareista jotka näyttäyivät jo itsenäisyyspäivänä terrorisoimalla suomalaisten kulkueita.

    • ReinoHelistöTietää

      Miksi aikaisemmat viestit poistettiin oliko ne jotenkin kohdistuvia terroristeihin eli viherkommareihin?

    • Kiimayltyy

      Lauran fanit pyrkivät tapaamaan suosikkiansa jo läpi ikkunoiden. Olisikohan ollut itse Hakkarainen menossa suikkaamaan suuta Lauralle?

      • TutkiaPitäisiKommarit

        Pitäisit nyt kommari sen paskaluukkusi kiinni kun et pysy asiassa eikä Hakkaraisella ole tuossa mitään osaa mutta kommarit on ne ikkunat rikkoneet kun ovat sopeutumattomia mihinkään järkevään täällä maassamme.


    • HyväksyisitköRaiskaukset

      Huhtasaari on ainut järkevä henkilö uudeksi presidentiksi, mutta hölmö kansa ei sitäkään tajua vaan äänestää itseään vastaan. Niinistö puoltaa lapsiin kohdistuvat raiskaukset sekä lisäisi maahantunkeutujien määriä tuntuvasti. Maahantunkeujat ovat juuri niitä jotka näitä joukkorauksia tekevät mutta eipä se kosketa Niinistöä yhtään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      169
      10352
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      55
      2823
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      81
      2549
    4. 85
      2371
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      147
      2104
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      243
      1952
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      44
      1402
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1395
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      115
      1197
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      873
    Aihe