IP-osoitteet tallennettu

Antis

Kaikki kirjoittelut joissa haukutaan suzukin ohjaustuntumaa ja tuuliherkkyyttä on silkkaa valetta. Tallennan kaikki ip-osoitteet tällaisista viesteistä jotta saadaan trollin ääni hiljenettyä
Suzuki palstalla. Suzuki on kaiken kaikkiaan niin hyvä auto ettei tällaisia trollien solvauksia siedetä.

10

170

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Westinghouse

      Trollilla on käytössä dynaaminen IP-osoite, joten ei tuollaisista IP-tallentamisista ole mitään hyötyä.

    • A-Seagate

      Jo lakimääräisesti joutuu palveluntarjoaja nuo IP:t tallettamaan.

    • tökastelijapoju

      minä täällä valehtelen ja keksin omasta päästäni Toyotan vikoja kun niitä ei oikeasta elämästä löydy. minä olen kateellinen Toyotan omistajille. olen keksinyt uuden tavankin vääristellä asioita, etsin VAG-areenalta kertomuksia VAG autojen vioista ja siirrän ne tänne ja muutan vain automerkiksi Toyotan tai muun aasialaisen automerkin. enkö olekkin ovela?

      • tämä on kyllä huomattu jo vuosia sitten. samat vikakertomukset vag areenalla kuin täällä Toyota palstalla. arvasinkin että joku kopioi ne tänne katkeran kateellisena. käytä nyt muitakin nimimerkkejäsi mm. costadelsilencio, skoda_rulez, ocu134kw.wepasto, tsi2012.... mitä kaikkia nimimerkkejä yleensä käytätkään. niitähän on satoja käytössäsi joka päivä.


    • Ah_ja_voih

      aika hölmöä keksiä ja levitellä väärää tietoa Toyotasta tai yleensäkkään japsiautoissa jotka ovat todistetusti viattomia autoja. vag-areenalla ei lukeminen lopu erilaisista tyyppivioista.

    • Kfkrkfkk

      IP osoitelista on nyt luovutettu ylläpidolle. Perästä kuuluu röllit.

    • Nollavikaaa

      Nyt mittarissa 102056km ja 5v, arvatkaapa montako huoltoa öljyn ja öljysuodattimien vaihdon lisäksi swift suzukiin on tehty?

      Oikea vastaus on nolla. Ei mitään vikaa!!huollontarvetta!! Oikeastaan ei haittaa vaikka näitä haukuttaisiin enemmän ,niin putoisi hinnat nopeammin ja saisin aina vähän halvemmalla uudemman.

    • ottakaaselvaa

      Heh...nuivelot puhuu IP-osoitteesta vaikka eivät edes tiedä mitä se tosiasiassa tarkoittaa ja minne se osoittaa.

    • Oletvainnolo

      Olet nolo röllipoika ja voin kertoa että IP-osoite osoittaa nyt sinun lähikirjaston tietokoneelle.

      • sukisukii

        Tutkitaanko henkinen tunnetila myös, jokaiselta supon toimesta?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martina oli sarjassaan tänään 32.

      Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      208
      1699
    2. Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?

      Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai
      Kotimaiset julkkisjuorut
      103
      1664
    3. Stepuli itkee facessa

      Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      101
      1576
    4. Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.

      Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      254
      1409
    5. Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.

      Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1368
    6. Minä menetän sinut kokonaan

      Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.
      Ikävä
      48
      906
    7. Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.

      Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii
      Maailman menoa
      453
      904
    8. Onpas Martina valinnut sopivan laulun

      Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      890
    9. Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?

      Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai
      Maailman menoa
      293
      845
    10. Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.

      Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse
      Maailman menoa
      347
      820
    Aihe