Yleensä hyvännäköiset on leuhkoja ja itseään täynnä, mutta sinä olet tosi mukava ja ihana ja vaatimatonkin!
Olet kyllä tosi mukava
9
309
Vastaukset
- legswideopen
Onne jos naiset kyseessä. Harjoilevat miehille baareissa juomia ja katsovat nenävarttapitkin et mitäs tuut siihen örveltää.
- törkimyksetohitetaan
Ei se ole leuhkuutta, jos jättää tuollaiset itsekkäät "legswideopen"-perverssit omaan alhaiseen arvoonsa.
Ei mikään pakota suakaan örveltämään ja käyttäytymään huonosti tuntemattomia kohtaan, vaikka haluaisit olla haarat levällään siinä missä he eivät halua. - Töttörööh
törkimyksetohitetaan kirjoitti:
Ei se ole leuhkuutta, jos jättää tuollaiset itsekkäät "legswideopen"-perverssit omaan alhaiseen arvoonsa.
Ei mikään pakota suakaan örveltämään ja käyttäytymään huonosti tuntemattomia kohtaan, vaikka haluaisit olla haarat levällään siinä missä he eivät halua.Törkimys en ole enkä perverssi.
Irto suhteet voi laskea uhen käden.. - rasvaisetrahvakset
Töttörööh kirjoitti:
Törkimys en ole enkä perverssi.
Irto suhteet voi laskea uhen käden..Törkimys voi olla jo iänikuisissa alapääjutuissaan, vaikkei niillä saisi yhtään ketään iskettyä koko elämänsä aikana.
- KorKeinOikeus
törkimyksetohitetaan kirjoitti:
Ei se ole leuhkuutta, jos jättää tuollaiset itsekkäät "legswideopen"-perverssit omaan alhaiseen arvoonsa.
Ei mikään pakota suakaan örveltämään ja käyttäytymään huonosti tuntemattomia kohtaan, vaikka haluaisit olla haarat levällään siinä missä he eivät halua.Ja toiset haluaa olla levällään siinä missä toiset ei. Niitäkin pitää kunnioittaa. Ei ne rikollisia ole, paitsi joissain tilanteissa siveysrikollisia... mutta en minä vnkilaa antaisi ;)
- tekopyhäkoulu
KorKeinOikeus kirjoitti:
Ja toiset haluaa olla levällään siinä missä toiset ei. Niitäkin pitää kunnioittaa. Ei ne rikollisia ole, paitsi joissain tilanteissa siveysrikollisia... mutta en minä vnkilaa antaisi ;)
Niin, kyllähän normaalijärkinen ymmärtää saamansa pakit niin, että toiset eivät ole halunneet olla "levällään" vaikka pakit saanut on kovasti sitä halunnutkin. En kyllä ihmettele, että jotkut ihmisten elimistä jauhavat stalkerit eivät muuta kuin pakkeja saakaan. Tekopyhää porukkaa, kovasti mielellään olisivat "jalat levällään", jos yhdellekään kelpaisivat.
- eräsmielessä
S se esittää niin vaatimatonta, mut todellisuudessa on itsekeskeinen ja hankala ihminen, joka ei voi joustaa omista näkemyksistään. Sanopa sille joskus jotain poikkipuolista, niin hän muistaa sen ikuisesti. Pitkävihainen ja kova tyyppi. Ulkonäkö pettää.
- silvissiinmunmielestä
Tuollaiset ihmiset on hankaliia ihmisiä ylipäätään, joista ei tiedä, että jos tahattomasti ja tiedostamattaan loukkaa niin ovat sitten vihamiehiäsi. Loukkaamista ja ilkeyttä ei kenenkään pidä sietää ja sellainen varmaan vaikuttaa väleihin, varsinkin jos ei osaa edes anteeksipyytää. Jotkut ihmiset on myös liikaa sellaisia kerrasta poikki ihmisiä ja jäykästi ajattelee yhdestä pieleen menneestä asiasta, että se oli nyt tässä. Rasittavimpia on ihmiset, joiden kanssa tosiaan ei voi olla eri mieltä tai eivät voi ymmärtää ihmisten erilaisuutta.
- papparaazzi
Hyvännäköiset ovat yleensä meikattuja eli feikattuja. Niillä on vierähtänyt kotoa lähtiessä reilusti aikaa hiuksiin, meikkiin, vaatteisiin. Eivät ne leuhkoja ole vaan ihmisten parissa ovat koko ajan huolissaan ettei tällingit petä. Ilmettä ja olemusta myöten yrittävät pitää koko ajan yllä sen mitä ovat kotona peilin ääressä omasta mielestä täydelliseksi todenneet. Eipä siinä jää paljon kapasiteettia olla mukava muille. Mutta hienoa jos poikkeuskin löytyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2824150Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1352365Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575822016- 1411511
Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!39998Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein133972- 77959
Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!337901Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8877J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl62820