Ja siks mun on parasta mennä nukkuu.
Et sä täälläkään oo.
20
215
Vastaukset
- 5cardcharlie
Niin olisi sinulle parasta, keskustelut ovat iltaisin mitä ovat, mutta voisin yrittää toivottaa sinulle joitain unia, luultavasti et haluaisi mitään painajaisunia, mutta:
Kerron sellaisen unijutun, oli eräs erittäin ujo poika, joka oli tykästynyt tyttöön, mutta hän ei ikinä uskaltanut kertoi tälle tytölle sitä ihastustaan, jolloin se jäi hämärän peittoon, sille tytöllekin, koko tärkeä asia silloin, koska tyttökin olisi tykännyt siitä pojasta kovin paljon.- EtolekovinViisas
Ei se tyttö kuule tykännyt siitä pojasta.
- poikajäiyksin
Ei niin, hän oli lesbo.
- Liikaavalvonn
Kenelleköhän? Hyviä unia miehelle, jota ajattelen. Olisin halausta vailla nyt. Nyt unten maille.
- Unieituu-
Kenelle? Mä en saa unta kun mietin yhtä ihanaa miestä😶
- 5cardcharlie
Ota sellainen aivan rauhallinen hengitys, ja hyvä peti ja sänky nukkua, keskityt siihen vain hiljaisuuteen ja omaan hengitykseen.
Äläkä ajattele mitään omia valheita tai ihmeellisiä kuvitelmia joistain kristallipalloistasikaan.
- Keskityt hengittämiseen ja hiljaisuutta kuuntelemaan.
Jos katsot jotain kristalli-mielikuvituspalloasi, niin näet vain maailman julmimman pimeyden. - Yökukkujainen
Ei mullekkaan. Onkohan se nainen tosissaan vai ei...??? Kuka näistä selvän ottaa???!!
- silläseselviääpi
Yökukkujainen kirjoitti:
Ei mullekkaan. Onkohan se nainen tosissaan vai ei...??? Kuka näistä selvän ottaa???!!
Kysy onko tosissaan.
- ootniinsöpöö
Täällä sun takia e..;)!
- käyttäkääniitäoikein
Miksi aina toi sarkasmi silmäniskumerkki --> ;) joka vtun lauseen jälkeen?
- kunhan.kysyn
käyttäkääniitäoikein kirjoitti:
Miksi aina toi sarkasmi silmäniskumerkki --> ;) joka vtun lauseen jälkeen?
Miika mikä merkki on tää........3?
- josolinoppitunnilla
kunhan.kysyn kirjoitti:
Miika mikä merkki on tää........3?
Minusta tuo näyttää ihan kolmoselta..
- No-kun
nukuin ja nyt hereillään., ja nyt sinä nukut, joten kauniita unia, ja oman kullan kuvia.
- hyväthuomenet
Tälle aamulle.
kulkijalta - Nukkumaijalta
Ei ihme että olette sekaisin kun ette nuku öisin 😮
- unimaaninen
Just tasan samaa mieltä. Polla sekoaa valvomisesta, ja näkeehän sen näissä ketjuissakin.
- ihankunnollinenihminen
Kuvittelet vissiin, että olet itse fiksu ku nukut kahdeksasta neljään. Kannattais perehtyä hieman tutkimuksiin. Ei noilla sekopääviesteillä ole mitään tekemistä sen kanssa mihin aikaan nukkuu.
- täälläolenkin
oletkos itse
- tuulenkuiskauskin
Jossain hän on oottelmassa.
Hyvää yötä toivotan- uusiintuuliinn
Älä ole varman
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081688Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031649Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011562Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541408Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341366Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii451898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115889Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293842Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347819