Miksi lihava toimittaja Kreetta Karvala vihaa ja inhoaa Laura Huhtasaarta niin paljon. Tämä ylipainoinen naikkonen ei ole koskaan löytänyt mitään hyvää sanottavaa Huhtasaaresta. Liityykö se jotenkin siihen miltä hän tietää näyttävänsä hoikan ja elegantin Lauran rinnalla eli kateus saa hänet vihaamaan Huhtasaarta?
Kreetta Kervalan viha johtuu?
RaunoIhmettelee
1
<50
Vastaukset
- kaikenlaisia
Tuskinpa Karvala on niin pinnallinen ihminen, että viitsisi olla kateellinen olemattomasta.
Karvalalla on tietoa ja älyä sen verran, että tuollaisia tyhjäpää blondeja jo vaistomaisesti kavahtaa.
Ei pelkästään hoikkuus tee ihmisestä kaunista, siihen tarvitaan paljon muutakin.
Eilinen tentti osoitti Huhtasaaren täydellisen tietämättömyyden asioista, teeskentelevää tyhjänpuhumista hyvin hitaasti puhuen, kuten kai persuille täytyy puhuakin...selkokieltä, mutta asiasisältö puheissa oli vain ihan huuhaata.
Ei ymmärtänyt edes kysymyksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081668Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai961590Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961496Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48893Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii420857Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290826Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347812