Hulluna ja sekopäänä kun ei voi erästä unohtaa..sekö on sekopäistä jos jotain ihmistä rakastaa, ja pitää hänestä..hän toi muutosta tylsään elämääni ..piristi päivittäin ..arkista aherrusta,kiitos Hänelle..puhutteli niinkuin oisin ollut saman arvoinen ..En Unohda häntä koskaan..hänestä tuli tärkeä henkilö minulle..arvostan hänen työtään..
Ihmiset pitää
23
862
Vastaukset
- älävälitä
Kaunis viesti. Ne on huonoja ihmisiä jotka hulluna pitää tuollaisen takia, älä välitä niistä.
- IkävöimäänjäänytN
Kiitos todella paljon ..tuollaista kaipasinkin..
- hret
Ei kannata välittää muitten puheista.
- IkävöimäänjäänytN
Ap Kiitos..oikein paljon..
- Tpuujalka
joku päivä onneksi tulee joku toinen johon ihastut ja huomaat päässeesi irti.
- IkävöimäänjäänytN
Ap Saapa nähä, en kuitenkaan ole vielä unohtanut .
- IkävöimäänjäänytN
Kysyn vaan, miksi mietin häntä joka päivä , mitä hänelle kuuluu ja miten hän jaksaa..kuitenkin aika raskas työ..kuten minullakin..toivon hänelle voimia joka arkipäivään ..
. - 5cardcharlie
Jotkut jutut palstalla voi teilata poikien höpinöinä ihan suoralta kädeltä, minäkin syyllistyn sellaiseen sarkasmiin aika-ajoin.
Kyllä sinulla on ihmisiä jotka rakastavat sinua, miksi pitäisi olla niin huolissaan aina kaikesta?
- Jos olet huolissasi jostain asiasta paljon se tarkoittaa että pelkäät jotain asiaa silloin, ja paljon.- IkävöimäänjäänytN
Ap Oikessa olet..niin pelkään ..aloittaa omaa elämääni..ihan yksin ..pitäis ottaa suuri askel eteenpäin ..kesään mennessä..
- Kaikkea_hyvää_
IkävöimäänjäänytN kirjoitti:
Ap Oikessa olet..niin pelkään ..aloittaa omaa elämääni..ihan yksin ..pitäis ottaa suuri askel eteenpäin ..kesään mennessä..
Tsemppiä siihen!! Pärjäät aivan varmasti paremmin kun ei tartte ketään passata..
- IkävöimäänjäänytN
Kiitos niin sanoi kaveritkin..että pärjään paremmin..Yksin..
- IkävöimäänjäänytN
Ap ois kiva nähä häntä pitkästä aikaa...iso ikävä meinaa vaivata..:(
- MissäsMuualla
Tuu kattomaa! Täällähän mä oleskelen.
- IkävöimäänjäänytN
Tulisin jos tietäisin olet yksin siellä...:☺
- IkävöimäänjäänytN
IkävöimäänjäänytN kirjoitti:
Tulisin jos tietäisin olet yksin siellä...:☺
Oispa kiva nähä vkl pitkästä aikaa..kasvotusten..edellisestä on 1v 9kk
- IkävöimäänjäänytN
Tänäänkin ajattelin juuri sinua.ajaessa koneella..En tiedä.mistä tulit niin vahvasti mieleeni kun menin varaston puolelle..
- Hkoli
Mulla on sama juttu. Ikävöin yhtä mansikkia. Kiva tietää että on muitaki samanlaisii
- IkävöimäänjäänytN
Ap On meitä paljonkin..jos joku tärkeä ihminen jää mieleen..ja jonka kanssa voipi keskustella..
- Ammuuuuhh_Mööööh
Onko mansikilla tuntomerkkejä ja missä mansikin laidunmaat?
- Hkoli
Mansikki on vaa yhen naisen lempinimi... En kuitenkaa hauku sitä lehmäks . Se on nii hellyyttävä
- IkävöimäänjäänytN
No sehän oisikin Tyhmää haukkua..
- maineontaattu
Yleensä varatussa roikkuminen on naurettavaa. Varsinkin jos teet sen tietäen sitten voidaan puhua hullusta sekopäästä.
- maineellamitääntee
Mistä tietää että ei vaan puhu olevansa kun pelkää jotain 🙂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p545666Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "732782Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella182000No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol401885Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1601815- 181771
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5152881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome191161Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy811141Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah66965