Minusta fops c 02 joukkue teki 11:sta kenttäpelaajalla hemmetin hienon työn kun pääsi pelaan mestistä. Hatunnosto joka jätkälle.
Fops c02 mestisjoukkue
3
519
Vastaukset
- titaanitc1
Kyllä mutta Tiitaanit C1 hatun nostaisin vielä korkeammalle. Molempien joukkueiden pelejä seuranneena. Tämä on puolueeton kommentti koska poitsu ei pelaa näistä kummassakaan ;-)
- Ctäseurannut
Kiitos liiton kehittämän erikoisen systeemin, kabinettipäätökset ja edellisen ikäryhmän menestys, osa joukkueista pelaa väärissä sarjoissa. Muutenkin suomalaiset junnut pelaavat pelejä paljon vähemmän kuin kanadalaiset ikätoverinsa. Joko syys-lokakuussa kunnon alkukarsintoja kaikille tasoille tai sitten pitäisi olla puolivälissä myös oikeasti mahdollisuus nousta. Nythän vain karsitaan ja pudotaan......melko negatiivinen asetelma.
- EVVK88
Ketä kiinnostaa titaanit ja joku fops?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 521987
- 621912
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p121445- 611251
- 501219
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41845Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118707Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit88707Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit33678- 40643