Heinkel He edustaa ylen vihapuhetta

Mistä lähtien ehdokkaan on pitänyt sopia haistattelijan omaan ideologiaan ja vielä jankkaamalla pakottamalla se on totalitarismia
669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ylenanto töitä suvakki vihervasurille.

Äänestä
  • Sanotko suomeksi tuon saman? Kun, hhe, kirjotat yksittäisiä sanoja peräkkäin, niin kannanottosi sisältö ei aukene. Olet joitakin termejä oppinut; opitko mahdollisesti tämän persupalstan avulla lukemaan?

    Äänestä

älkää ny itkekö. tenttaajan pitää olla yllätyksellinen ja tenttien kovia.
ehdokkaan pitää kestää haastattelut, nehän nyt on pikkujuttuja. jos ei niitä kestä, miten presidenttinäkään...?

Äänestä
  • Just niin, helevetin ruikuttajat!

    Äänestä

  • äitiiiiiiiiiiiiii kirjoitti:

    Just niin, helevetin ruikuttajat!

    Niinpä,hyvin hoiti esim rkp:n Nils tentin!
    En häntä äänestä,vaan oli täysin toista esiintyminen verrattaissa Lauran jäätymiseen!
    Hyvin kypsää ja tuohan on poliitikon työtä!

    Äänestä

Eikös tuo ole niitä Tampereen YLEn kommareita??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omaa_ideologiaa kirjoitti:

Mistä lähtien ehdokkaan on pitänyt sopia haistattelijan omaan ideologiaan ja vielä jankkaamalla pakottamalla se on totalitarismia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu