Siitä liian kauan kun ollaan nähty.
Tiedoksi mies
15
572
Vastaukset
- joesedesolet
Ei välttämättä tunnista enää, muutenkin kehno näkö.
- opetelkaapalstalaisettää
Aloitus menee T-miehelle. Kuten kaikki tämän aloittajan kirjoitukset. Joko otsikko tai nimimerkki aloitetaan isolla T-kirjaimella. Tai sitten jonnekin lisätään ylimääräinen T-kirjain. Lapsellista leikkiä mielestäni kun on sitten vastauksien ilmetessä kuitenkin valmis kertomaan, että T:lle menee.
- harhoissaelät
Eri kirjaimelle menee
- VastausPuusta
Ei suhun voi luottaa yhtään.
- ihanliiankauan
Totta. 1,5 viikkoa jo...
- nähää
Minä oon ihan samaa mieltä.
PS: koskas nähää?- Sivusta
No jospa tänä iltana?
- nähää
Sivusta kirjoitti:
No jospa tänä iltana?
voi tulla melko kiire.
- samallakannalla
Kiitos tästä tiedonannosta. Mitäs meinasit asialle tehdä?
- Vasen-Oikea
Rauhallista mieltä, kyllä me pian nähdään.
- Josminuatarkoitat
Niin olen aivan saamaa mieltä. Mulla oli pakonomainen tarve saada muutamaan asiaan selkoa. En oikein osaa selittää...
- punastelija
Liian monta viikkoa sitten viimeksi nähtiin. Silloin jo odotit, että tulen luoksesi, mutta enpä tullut.
- toinenpunastelija
Missä tämä tapahtui? En ollut edes varma olitko se sinä kun oli pipo niin syvällä päässä ;)
Pepusta olisin ehkä tunnistatut mutta en kehdannut katsoa ;)
- olenhanainakin
yrittänyt tavata.
Onneksi olemme törmänneet.- auuuut
Joo, menikö luita poikki. No en oo ite törmännyt kehenkään mielenkiintoiseen nyt. Muistuu mieleen, kun eräs mies joitakin aikoja sitten törmäsi autolla tuolla tiellä liikkuessa ja flirttaili vielä päälle. Kuvitteleeko miehet, että naiset on noin helppoja, että tolleen pääsis helpommalla tekemisistään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081668Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai961590Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961496Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48893Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii420857Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290826Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347812