Päähän tää palsta pahasti. Täytyy lähteä pois.
Kyllä nyt ottaa
6
111
Vastaukset
- etköenäänjaksa
No etkö enään halua leikkiä kanssani? Ensin Irl se esitys jonka jälkeen täällä vittuilemassa? Päähän se otti minuakin kunnes tajusin kaiken. Hauskaa täällä on anonyyminä vihjailla ja seurata Irl miten vaikuttaa. Ja selkeästi vaikuttaa. Lopetat jälleen leikin kesken miksi?
- SulleKyllä
onneks ei oo mulle, koska en voi seurata irl
- Ajatuksiani
Kenelleköhän tämä menee? En ole aloittaja, mutta haluaisin tietää.
En ole leikkinyt hänen kanssaan ikinä, vaan ollut niin tosissani, kuin vain voi olla. Sen sijaan hän on kyllä leikkinyt kanssani jotakin ihme leikkiä, jossa välillä annetaan ymmärtää, että haluaisi jotakin ja että pitää minusta, ja sitten kuitenkin kääntää selkänsä ja ottaa askelia muiden kanssa. - Kävitlähellä
Ei sulle tää. Tiedoksi vain.
- sattuusydämmeen
koittakaa ihmiset selvittää ne välinne siellä oikeassa elämässä. Täällä ei voi koskaan tietää kelle vastaa, vai vastaako kellekkään. Sitte alkaa vaan elättämään turhia toiveita ja taas tulee romahdus.
- KyImis_
Miksi Kari ei käy täällä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081668Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai961590Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961496Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48893Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii420857Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290826Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347812