Työntäyteisen viikon jälkeen Jasmin ja Jarmo haluavat nauttia toisistaan romanttisissa merkeissä. Hyvää ruokaa, laadukasta viiniä, kaunista musiikkia, hellyyttä ja paljon suukkoja kynttilän valossa tulee tämäkin viikonloppu sisältämään.
Jasminin ja Jarmon vkl tulossa romanttinen
19
559
Vastaukset
- Pertsa43
Mahtaako sulhanen päästä kakkospesälle? Voi kun itsekin saisi noin upeaa naista.
- TPässät
Voi älä Jassu viitsi. Oot nolo.
Joko viikonlopun ensimmäinen viinilaatikko on tyhjä? - KankiJaakko
Ai että, menee varmaan viikonlopun aikana useatkin lakanat vaihtoon. Kyllä on onnenpoika tuo Jasminin mies. Kunpa itsekin saisi joskus noin upeaa naista eikä aina jotain elähtäneitä ja itsensä rupsahtamaan päästäneitä tankeroita.
- Sitäsaamitätila
Sun pitäs satsata vähän ulkonäköösi, niin vois herua muiltakin kuin tankeroilta.
- pitkätissi
Vai on Jasminilla mielestään ollut työntäyteinen viikko 😂.
- lue-säännötkö
Jassuressu ja akiboi ovat nettipoliisin suojeluksessa. Nyt Zääs on pesulla, pimsloora kuntoon.
- jasson.keinot
Jasso tehtailee itse näitä kehuketjuja itsestään, yrittää saada Jampan mustasukkaiseksi ja ottamaan hänet takaisin, kun pisti Jasson kilometritehtaalle.
- peseHyvin
Mies tykkää nuoruutensa 80 luvun meiningistä, ei tarvitse sheivata.
- seiskaaaaaaa
Ens viikon kirveestä saamme lukea ett -Ero! Kasvoimme erilleen kolmessa kuukaudessa Woohoo! Uusi rakkain papsukka ikinä löytyi naapuristamme, salamarakkaus!
- kuinkuin
Aika huvittavia noi Jasminin selfiet,aina semmonen muka yllättyneen ilahtunut ilme.Harjotellut niitä:DDD
- kuvauksen.alkeet
Kimi Räikkönen oli julkaissut instassaan omakuvan ja kommentoijat opastivat että pitää katsoa linssiin, vain aloittelijat katsovat kännykän näyttöön. Eli Jasso on tuossakin vasta aloittelija...
- noitako
Jos minulla olisi noin iso räkäkolvi ku Jassolla, en kyllä kehtais lärviäni joka tuuttiin ängetä.
- ViitasaarenKuningas
Ihan turhaan olette noin kateellisia. Teillä on mahdollisuus etsiä itsellenne kumppani ja tehdä muutakin kuin päivystää täällä ja Jasminin instassa 24/7.
- oioioivoivoi
Ollaan tooooosi kateellisia!! Jassulla menee niin hyvin, on niiin happy girl, että ihan varmasti kadehditaan!Kyllä pitää olla naisella hyvä tuuri, että löytää noin monta "elämänsä rakkautta", jokainen aina parempi, kuin se edellinen. Miten hyvän vielä löytääkään? Moni meistä on tyytynyt yhteen, korkeintaan kahteen, mutta Jassu se löytää aina vaan paremman, ettei tarvitse tavallista perhe-elämää viettääkkään. Voi että ollaan kateellisia!!!
- Toivoaonyhä
No mutta! Jasmin on miettinyt pitkään, ihan aloillaan istunut...Heureka! Ei enää vasenta poskea kuvata! Eikä leiponut! Hyvä Jasmin! Olet oikealla tiellä, vaikka kateelliset luuserit yrittää Sinua mollata kaikin tavoin.
- Kohtakäyliianköpelösti
oioioivoivoi kirjoitti:
Ollaan tooooosi kateellisia!! Jassulla menee niin hyvin, on niiin happy girl, että ihan varmasti kadehditaan!Kyllä pitää olla naisella hyvä tuuri, että löytää noin monta "elämänsä rakkautta", jokainen aina parempi, kuin se edellinen. Miten hyvän vielä löytääkään? Moni meistä on tyytynyt yhteen, korkeintaan kahteen, mutta Jassu se löytää aina vaan paremman, ettei tarvitse tavallista perhe-elämää viettääkkään. Voi että ollaan kateellisia!!!
Jokainen Jaasun uusi elämäni rakkaus on kyllä ollut kahta kauheempi kuin se edeltäjänsä. Kannattaisko jo lopettaa miesten perässä juokseminen.
- Huolestunut.kyllä
Miksi Jasmin ei käy töissä?
- paska.maha
Jasmin on juontaja, malli ja laulaja. Mitä sinä teet työksesi?
- einiinmissään
paska.maha kirjoitti:
Jasmin on juontaja, malli ja laulaja. Mitä sinä teet työksesi?
Missä ja mitä Jasmin juontaa, missä on nähty hänen mallina työskentelyään, paitsi joskus teini-iässä, missä käy laulukeikoilla?
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081681Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1011622Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011535Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541402Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341364Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115885Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii441879Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293832Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347818