Huomenna sulla vois olla mahdollisuus

nähdämua

jos vaan osaat pelata korttis oikein. En kuitenkaan arvaile täällä mitään ja vastaile niin kuin tietäisin että ois mulle.. Tutut kuviot siis. m-n

20

611

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kortittaskussa

      joo mä tuun voitonvarmana....;)

    • ystävällisestisanon

      Missä muka, pitäisi olla ensin varma siitä kuka on kirjoittaja. Kauas menneeseen en enää ajatuksissani palaa.

    • ihanasuloinensöpö

      En halua nähdä sua. Enkä pelaile. Mut yks oli eilen aivan superihana🌱 mun sydän hyppäs kurkkuun ja melkein tipahti siihen pöydälle.

    • kuhanoksensin

      En pelaile varattujen kanssa enkä mitään pelejä. Kiitos nyt vaan. Taidat olla varattu kun aikataulut oikein! Mitäs jos vain olisit valittusi kanssa. Vai oletko sitä mieltä että hän ansaitsee sulta kaikki paskan, kaiken seläntakana kieroilun? Säälin sitä. Voiko tollasessa suhteessa olla joku ihminen onnellinen.

    • Kenellä-mullako

      No kerro kenellä se mahdollisuus on. Nakkaa joku hyvä tunniste, niin katsellaan jos osu.

    • Hyväähuomentasulle

      Monelta pääset?
      Haluaisitko nähdä mua?
      Kysytään näin.
      :)

    • Elluhalloyb

      Minä en pelaile elämän korteilla...
      Mun ei tarvii....♥🙋
      Elämä ympäril...

    • sanonpavaan

      Mies n:llä nainen m:llä, miten tota voi kukaan edes tulkita oikein. Vaikka ei täällä mitään voi.

    • tiffany1

      Jos olet vapaa ja vakavissasi, otan minä sinuun yhteyttä ihan mihin aikaan tahansa, ei minkään varauskalenterin myötä.

    • reaalist

      En tapaa palstaihmisiä. Miksi tapaisin. Irl on lähestymistä (ja loitontumista) varten kun tiedetään kenestä kyse.

    • RentouduSinäkinjaLepää

      Rakastan sinua. Olen aika väsynyt viime työviikosta, ja tarvitsen lepoa. Tarvitsen aikaa levätä ja rentoutua, että jaksan taas ens viikon. Viime kuukaudet on väsyttänyt mua, ja vieläkin joudun kamppailemaan ongelmien kanssa. Olen muutenkin vähän lannistunut ja masentunut, kun kuviot on olleet niin ongelmalliset välillämme. Välitän sinusta, mutta olen niin väsynyt, että en jaksa tulla vielä huomenna. Tarvitsen lepoa lisää. Kaikenlisäksi mua rasittaa vielä lisää, kun mulla tulee aina valtava oksitosiini hyökkäys koko vartaloon, jos sä oot kuviossa mukana. Tarvitsen aikaa tottua ajatukseen. Toivottavasti ymmärrät, että olen myös herkkä ja ujo. Todella komea olet. Tulen aina hulluksi sinusta.

    • Väsynytjne

      Tämä viesti tuli vastaan vasta nyt mutta en pääse tänään mihinkään jos osuikin. Tietysti se harmittaa jos välimatka on hitosti tavallista pienempi mutta ei näe.

    • HNainen

      Kenelle viestisi on?

      Huomasin tämän vasta nyt. Olen keskustassa nyt illalla, jos oli minulle.

      Mutta en tiedä, voinko laittaa viestiä...

      • Hnainen

        Tarvitsisin jotain tarkempia tunnisteita siitä, kenelle tämä aloitus on... Etten mokaa mitään enempää.


      • Hnainen
        Hnainen kirjoitti:

        Tarvitsisin jotain tarkempia tunnisteita siitä, kenelle tämä aloitus on... Etten mokaa mitään enempää.

        Olen pystynyt kirjoittelemaan tänne tänään vain viestin sinne ja toisen tänne, kun on ollut niin paljon ohjelmaa koko päivän. Nytkin kirjoitan kävellessä... En tiedä, oletko aloittaja hän. Haluaisin nähdä hänet vielä tänään, jos se vain on mahdollista.

        Miksi näin tämän viestin vasta niin myöhään... Olisin halunnut laittaa viestin heti aamusta.


      • J-mies

        Saanko tulla väliin? :)

        Minulle saa aina laittaa viestiä. Itse asiassa olisi aivan mahtava juttu!


      • Vanhemmallemiehelle

        Etpä vastannut viimeiseen minkä lähetin


      • onkovaihtunut
        Vanhemmallemiehelle kirjoitti:

        Etpä vastannut viimeiseen minkä lähetin

        Ei ole tullut minulle. Tarkistitko numeron?


    • EiVäsynyt

      Joo, ymmärrän ettet haluu ku sun pitää levätä ja hoidella poikaystävää, joka ei väsytä eikä pelota sua 😜.
      Myönnä et sua vaan ei kiinnosta muijat yhtä paljon. Öitä!

    • SinulleKysymys

      Oliko se nyt niin, että kun ei yhtenä päivänä ollut mahdollista asua tällä palstalla, ja näin tämän viestisi liian myöhään, niin se mahdollisuus oli sitten siinä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      85
      4614
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      110
      3830
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      175
      3620
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      58
      2052
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1259
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      129
      1114
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      140
      1050
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      963
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      27
      882
    Aihe