Missä/mikä on Muumilaakso?

Kertokaapa ihmeessä.
5581
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaalimaalta Venäjälle ekan puomin jälkeinen notko tiessä siis ennen passintarkastusta.

Äänestä

Pers`aukisten veronkiertäjien kokoontumispaikka.Ne tuntee punavalkolätkästä takalasissa.

Äänestä

Mä en kyllä tiedä, mutta veikkaan, että huumehörhöjen pilvilinna.

Äänestä

Mielenterveysosasto. Ei Kymenlaaksossa.

Äänestä
  • Ei Wenäjäkään ole laaksossa. HERÄTYS!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


osmo67 kirjoitti:

Kertokaapa ihmeessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu