Hyvää yötä

ei tämä kyllä kannata, toivottelu avaruuteen

olet kyllä rakas ja aina, mutta nyt lopetan tänne viestittelyn

https://youtu.be/AQQfTqy8fZ0
4152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin rakas ettet halua olla suoraan yhteydessä?

Äänestä
  • Ei se ole välttämättä tunteiden määrästä kiinni. Voi välittää todella paljon vaikkei ottaisi yhteyttä..

    Äänestä

  • Enoleap kirjoitti:

    Ei se ole välttämättä tunteiden määrästä kiinni. Voi välittää todella paljon vaikkei ottaisi yhteyttä..

    Sekin on muuten totta. Jos on esimerkiksi ihastunut varattuun.

    Äänestä

Tämähän on ajanviettopaikka, eikä muuta ja muualla ei tarvitse tapahtua mitään. Minulla ei ole minkäänlaisia suhdesuunnitelmia kenenkään kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elämäonjossaintuolla kirjoitti:

ei tämä kyllä kannata, toivottelu avaruuteen

olet kyllä rakas ja aina, mutta nyt lopetan tänne viestittelyn

https://youtu.be/AQQfTqy8fZ0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu