Joskus unesta ei haluaisi herätä

Näin niin toden tuntuista unta hänestä viime yönä, että vieläkin on pää ulalla.
Terveisiä vaan eräälle...
5136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja varmasti unikin oli ihana.

Äänestä
  • Uni oli ihana, päästä voi olla montaa mieltä!

    Äänestä

siinä unessa Fazerin sinistä? slurps

Äänestä
  • Hän ois parempaa kuin suklaa, vaikka sitäkin rakastan.

    Äänestä

Hei sininen..
Kiva kun näät unia...😑😏💤
T dödö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SeSininen kirjoitti:

Näin niin toden tuntuista unta hänestä viime yönä, että vieläkin on pää ulalla.
Terveisiä vaan eräälle...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu