BMW ykkönen!

BMW:n 1-sarja on ykkönen:))
51175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

7-SARJA.5-SARJA JA 1980-L LOPUN KOLMOSSARJA.SEKÄ M3 MALLIT..KOLMOSSARJANBEMARISTA.

Äänestä

120d on aivan mahtava pirssi! Voimaa,vääntöä ja mahtavat ajo-ominaisudet. Mitä muuta sitä mies tarviikaan? Varsinkin kun kyseinen pirssi on jo autotallissa. :)

Äänestä
  • 0-100 km/h? Entä 80-100 km/h isoimmalla vaihteella? Onko niitä 5 vai 6?
    Noin kuoriositeetin vuoksi kiinnostaa...

    Äänestä

  • SE ON

    Äänestä

vitsit mieltsin hyvä toi sun nimi.. bemistixs voisin itteeniki kutsuu..=) kohotan lakkii sulle..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bemisti kirjoitti:

BMW:n 1-sarja on ykkönen:))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu