seksiä. Aina pitäs haluta. Varsinkin kun mies on krapulassa. Ja krapulaseksi sitten tarkoittaa rasittaa sessiota edestä ja takaa ja päättyy siihen että mies vihdoin ja viimein laukeaa.
Olen ns. kylmä nainen, enkä voi sille mitään että seksi maita.
Ja vuosi 2004 oli henkisesti aivan kamala ja jotain kuoli sisältäni, en yksinkertaisesti seksiin enää. Välillä on pakko antaa kun mies tulee kiukkuiseksi.
Olen ns. kylmä nainen, enkä voi sille mitään että seksi maita.
Ja vuosi 2004 oli henkisesti aivan kamala ja jotain kuoli sisältäni, en yksinkertaisesti seksiin enää. Välillä on pakko antaa kun mies tulee kiukkuiseksi.
Vastaukset 8
Vanhimmat
toivottavasti en ikinä törmää tollaseen naiseen! Hyi helvetti! Ajatelkaa loppuelämää tälläsen naikkosen kanssa...
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????HÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHÖHJA PÖH.
Toivottavasti kukaan nainen ei törmää sinuun!
kuulostat ihan vaimoltani. Ainoastaan kellon aika 5.26 tuntuu oudolta. Itse makaisin vielä monta tuntia ja aloittaisin vonkauksen vasta klo 12.00.
voe voee ................ tuu heti vonkaamaan...tiällä jo puolj vuotta menny iliman...kuha piäs ylj viijjenkymmene(tuo ukko),,,,nii loppu suaminennii ...meitiltä, meinaan...
Postia voepi pistöö...
Unohin, pistän postinummeron het huomenna!
Pistä sinnäe...huastellaan...
Jänkhällä/ selkosessa ole yhtään naimi ikäistä vapaana?
Tiedän tunteen. Mieheni haluaa koko ajan, hän ei välitä siitä että minä en halua sen takia että en nauti siitä. En tunne seksiä kohtaan mitään nautintoo. Jos mies on humalassa niin ei oo hirveen kivaa rakastaa jos toinen selvinpäin. Saan orgasmin ehkä joka 10 kerta kun me rakastellaan. Hänestä tulee ilkee jos hän ei saa moneen päivään, joten pakko tyydyttää jollain tavalla ainakin. Mikä auttais? Olen yrittänyt puhua tästä mutta kun sitten akti on meneillään niin tuntuu että on vaan hänen asia saada orgasmin.
Seksittömättömyydestä tai orgasmittomuudesta ei miehen pitäisi tulla vihaiseksi. Miehesi on ns. känkkäinen luonne. Mihinköhän miehesi pystyykään, jos et haluaisi. Vaikuttaa aivan kuin hän raiskaisi sinua.
Miehen kuuluu huolehtia, että myös nainen nauttii.