Kesähäisiisi. Minä täällä vain virnuilen. En voi tälle mitään!Hihittelen vähän väliä, hih hih hii...aika näyttää. Pus.
Kaikkea hyvää
6
138
Vastaukset
- Hesäkiisi
Kesähäisit... Halstaparhat.
- Omavalta
Juu. Ei voi muutakaan nyt....hih hih hii....
- onneahäihin
Yritä elää omaa elämääsi. Etsi vaikka sisältöä siihen.
Onko vaikea tajuta että joku olisi onnellinen? - Taas-kuopattu-tuntematto
Yritäppä omavalta löytää muuta sisältöä kuin palsta. Taas näyttää siltä että olet yhdistellyt kolmen eri kirjoittajan viestit yhden tuntemasi kirjoittamaksi
Ei se että sinä olet varma että joku on tuttavasi tarkoita että se on vaan sitä että luulet niin. Luulo Einolle tiedon väärti
Ei saa luulla luuta lihaksi ja silavaa kyljykseksi - olettukenamiten
Jonkun varatun ymmärtäjä taitaa olla ? Eikö se sitten saisi mennä naimisiin? Vai naurata sille? Mitähän se sulle on kertonut ja miksi? Kun sen älyät voit naurun lopettaa. Toki jos annat sen sinua vedättää asioillaan olet naisystävä jolla muitakin tunteita sitä kohtaan? Naureskele ystäväsi perään kuten haluat. Mutta kutsua et häihin saa ja tämän ymmärrät miksi. Miksi jonkun ystävän häät jotenkin virnuilua aiheuttaa? Varatuilla on naisystävä joka vittuilee? Kannattaa varautua siihen että näin on. Mitähän on kertonut sinusta puolisolleen? Mahtavaa kun olet kiinnostunut toisen häistä jne. Aina kannattaa ymmärtää ja olla tukena tuo liitto tarvitsee sinunlaisia ystäviä jotta liitto olisi hyvä. Onko ex joka kyseessä? Silloin kannattaa jättää rauhaan. Vaikka sinua ehkä loukkasi. Seuraat mukana ja jos epäonnistuu hyökkäät avuksi sille. Näin niitä miehiä vedetään narusta kuin pässejä.
- ystäväkatkera
Sitten vielä kysellään voiko parisuhteessa miehellä olla naisystävää? Eikö tässä näe vastauksen siihen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081665Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai901576Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961488Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541394Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48892Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115880Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii414853Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290824Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347809