Me muutamme

Me muutamme tahoiltamme kävelykadun päähän. On sitä pohdittukin. Ota jo yhteyttä toteuttaaksesi kaiken.
9392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Olishan se, muuttaa sillä tavalla päähän asti

Äänestä
  • No, sitten toimintaan vain, on sitä toimintaa odotettukin.

    Äänestä

  • Miten hänet kohtaisin, siinäpä se.

    Äänestä

Selvä on, amis.

Äänestä

Aika monessa kaupungissa on kävelykatu...

Äänestä
  • Tiedät kaiken tarvittavan.

    Äänestä

Ääh, mäen taakse. Kyllä sitä muualla sitten kohdataan kuitenkin.

Äänestä

Miksi,

Äänestä
  • En sano hyvästejä entuudestaan tuntemalleni. Asuinpaikkaan ei liity suhdeasiat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yamamoto kirjoitti:

Me muutamme tahoiltamme kävelykadun päähän. On sitä pohdittukin. Ota jo yhteyttä toteuttaaksesi kaiken.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu