jos pyytäisin sua facebookissa kaveriksi? En mä sitä kyllä taida tehda, koska saattasit ärsyyntyä vain siitä? Toisaalta ois aika mielenkiintoista tietää sunkin ajatuksista.
Mitäs tykkäisit tyllerö
9
281
Vastaukset
- epätyllerö
Just lähdin käveleen Facesta, kun kaiken maailman miehet lähettelee viestejä sen kautta. Tykkään olla omassa rauhassa ja valitsen oman seurani.
- kultasein
Tykkäisin enemmän siitä että pyytäisit vaikka kaljalle
- ajatuksiaminulta
Pyydä vain. En minä ärsyynny siitä
- hupsis
Tiiä tuota?
- muutenvaansiellä
En mä jaa ajatuksiani sinne koska ei niistä ole kukaan kiinnostunut :(
- eri.mieltä
Eiköhän meidän jokaisen ajatuksista joku ole kiinnostunut. Usko vaan.
- OkPalleroPyydä
Tyllerö?
- MuistinTämänkin
Et voi pyytää koska sut on estetty.
Estin siksi koska en halua olla netin kautta tekemisissä kanssasi, jos jotenkin joskus niin mieluiten kasvotusten tai puhelimella puhuen tm.
Estin myös siksi koska hänen kommenttien näkeminen siellä satutti, halusin suojella itseäni kivulta.
Et ole hän, mutta vastasin kuin hänelle.
Olen myös estänyt pari muutakin ihan vain siksi etten halua että he näkevät minua siellä koska en pidä heistä ihmisinä ja koska ovat liian uteliaita, mutta tämän erään miehen vain siksi koska netti oli liikaa. Hän on myös estänyt minut aiemmin kerran ainakin.
En usko että hän halua ottaa yhteyttä minuun, mutta ainakin hän on anteeksipyynnön velkaa minulle jos ei muuta. - siril
Pyydä ja hyväksyn
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081672Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai981597Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961507Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541396Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48895Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii427861Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290827Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815