jos pyytäisin sua facebookissa kaveriksi? En mä sitä kyllä taida tehda, koska saattasit ärsyyntyä vain siitä? Toisaalta ois aika mielenkiintoista tietää sunkin ajatuksista.
Mitäs tykkäisit tyllerö
9
264
Vastaukset
- epätyllerö
Just lähdin käveleen Facesta, kun kaiken maailman miehet lähettelee viestejä sen kautta. Tykkään olla omassa rauhassa ja valitsen oman seurani.
- kultasein
Tykkäisin enemmän siitä että pyytäisit vaikka kaljalle
- ajatuksiaminulta
Pyydä vain. En minä ärsyynny siitä
- hupsis
Tiiä tuota?
- muutenvaansiellä
En mä jaa ajatuksiani sinne koska ei niistä ole kukaan kiinnostunut :(
- eri.mieltä
Eiköhän meidän jokaisen ajatuksista joku ole kiinnostunut. Usko vaan.
- OkPalleroPyydä
Tyllerö?
- MuistinTämänkin
Et voi pyytää koska sut on estetty.
Estin siksi koska en halua olla netin kautta tekemisissä kanssasi, jos jotenkin joskus niin mieluiten kasvotusten tai puhelimella puhuen tm.
Estin myös siksi koska hänen kommenttien näkeminen siellä satutti, halusin suojella itseäni kivulta.
Et ole hän, mutta vastasin kuin hänelle.
Olen myös estänyt pari muutakin ihan vain siksi etten halua että he näkevät minua siellä koska en pidä heistä ihmisinä ja koska ovat liian uteliaita, mutta tämän erään miehen vain siksi koska netti oli liikaa. Hän on myös estänyt minut aiemmin kerran ainakin.
En usko että hän halua ottaa yhteyttä minuun, mutta ainakin hän on anteeksipyynnön velkaa minulle jos ei muuta. - siril
Pyydä ja hyväksyn
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1084711Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293443No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452400- 491524
- 361423
- 381246
- 141162
- 1641050
- 271048
- 6954