Lesbot rakastavat, bi-naiset seksikeskeisiä

Bi-nainen haluaa lesbolta vain seksiä, koska ei oikeasti rakasta naista vaan miestä. Seksuaalisen kanssakäymisen lisäksi lesbo myös rakastaa naista ja se on se oleellinen ero bin ja lesbon välisessä suhteessa. Bi-nainen luulee rakastavansa lesboa, mutta oikeasti bi haluaa lesbolta vain seksiä, koska ei jostain syystä voi olla miehen kanssa.
101127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

kas kun et tonne bi palstalle tota laittanu :DDDD tosi tyhmää yleistää. tuskin kaikki nyt tollasii on

Äänestä

Perus lepakot, aina toi sama piipitys.

Äänestä
  • No, ei ainakaan kannata jatkaa tällaista yleistämällä, että muka kaikki lesbot piipittäisivät tällaista skeidaa.

    Äänestä

Olet niin väärässä

Äänestä

Kiitos yleistyksestä. Terveisin rakastunut bi ✌🏻️

Äänestä

HehhehheehhheeehhehhHEHEHHEHEHE! huono trolli.

Äänestä

juuuuu, selvästikin suurin osa naisista haluaa seksiä, lesbo haluaa vain omistaa ja toimia omistajana .....

Äänestä

Naurettiin vaimon kanssa tätä yhdessä. Terkuin kaksi bi-naista, yhdessä 17 vuotta ja naimisissa maaliskuusta. :)

Äänestä

Ei prk mitä soopa! :'D Ite oon bi ja en oo ollu suhteesta naisten kanssa ja on ollu ihan syvällisiä eikä mitää "yhden illan juttuja". 🙄

Äänestä
  • *oon ollu

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Rakkausjaerotiikka kirjoitti:

Bi-nainen haluaa lesbolta vain seksiä, koska ei oikeasti rakasta naista vaan miestä. Seksuaalisen kanssakäymisen lisäksi lesbo myös rakastaa naista ja se on se oleellinen ero bin ja lesbon välisessä suhteessa. Bi-nainen luulee rakastavansa lesboa, mutta oikeasti bi haluaa lesbolta vain seksiä, koska ei jostain syystä voi olla miehen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu