Sunnuntai Aamua

Hyvää huomenta Nainen 🤗 !
Joo onhan ne jotkut ajanut autolla kadekka pyörällä, itse en ole kokeillut.
Eillen vaan joku sano krjotti kahdella pyörällä ajamisesta.
Ja virkavaltakin siihen puttuisi.
10241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hyvää huomenta mies. Ei virkavalta puutu kahdella pyörällä ajeluun, mutta nostappa vähäsen enemmän nopeutta, niin räpsäisevät kuvan kahvitaukojensa viihdykkeeksi.

Äänestä

rattaalla parempi. Kahdella ajaessa saattaa alusta tulla esille, ja kolisee ikävästi ;),,,
Sen verran vaan etten ole edes sakkoja saanut koskaan, kai itsekritiikki toisia autolla liikkuvia kohtaan etten halua kenenkään, edes itseni loukkaantuvan liikenteessä.
Joooo, olipas unohtua: Hyvää ja nautinnollista sunnuntaita ;).

Äänestä

mua alkaa tosissaan tympii tämä unettomuus. En ole nukkunu yöllä oikeestaan ollenkaan. Maannu vaan sängyssä. Silmänaluset vaan tummuu lisää. Mut hyvää päivää sulle!

Äänestä

Huomenta :) Mä driftailin huoltsikan pihassa ja poliisi puuttui siihen ;D Lapsetti :)) Ja poliiseja nauratti loppujen lopuksi.

Äänestä
  • Ne poliisit tuppaavat olemaan. Naureskelevat vain viiksiinsä:(

    Äänestä

  • Hei mies..
    Kyl tiesin et mitä tarkoitit....kahdella pyörällä....
    Mut kuka nyt tavallisessa liikenteessä..
    Mut hieno linkitys..upeata...
    Mä tykkään hienoista autoista...tuunatuista vanhoista...
    Meidän tiel niitä näkee kesäl paljon..menee tossa ikkunan alla olevalla tiel...todella hienoi....
    P :kaupungis taitaa olla sellaisia porukoita minkä elämä tyyli on..vanhat amerikan autot..naisil hienot kello hameet...
    Oma nimi näi ..mutten muista nyt..ne pitää omii tasiaisia....oma musa..rokbili...tai mikä se nyt olikaan..
    Kivaa päivää sul..ajattelen..🙋😘

    Äänestä



  • No joo tul selväks...
    Mut tätä tarkoitin....
    Rockabillyä.....tosi..tosi...hienoa...
    Ei siin ain tarvii sitä kelloa...
    Mut jotkut käyttää..
    Ei ain tartte näyttää pikkareita..
    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    NAUTITAAN...
    HYVÄST MUSAST...
    KAUNIIST AUTOIST....TANSIST...
    NAIS DEI...♥

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiselle.mieheltä kirjoitti:

Hyvää huomenta Nainen 🤗 !
Joo onhan ne jotkut ajanut autolla kadekka pyörällä, itse en ole kokeillut.
Eillen vaan joku sano krjotti kahdella pyörällä ajamisesta.
Ja virkavaltakin siihen puttuisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu