Olen mieheni halusta ollut myös hänen parhaiden kaverien kanssa sängyssä.
Eli aloimme olemaan kimpassa kun olin 25v. Nyt 13 vuotta myöhemmin olen yhä heidän seksi kaverinsa nyt kylläkin omasta halusta pienen alku jännityksen jälkeen.
Emme ole uskaltaneet ottaa muita mukaan 9tauti pelkojen takia.
Itselläni on melkein tunne kuin olisin kolmen miehen kanssa aviossa. Meillä saunotaan vähintään kerran viikossa ja seksiä melkein joka kerta.
Mieheni ja hänen kaksi ystävää nai kanssani!
19
6346
Vastaukset
- Kikka.19
Mulle kans. Ottakaas mukaan. kikka19 ät suomi24 piste fi
Mies on aktiivinen tuomaan miehiä naimaan kimpassa. Ystävät ovat jo täysin läpituttuja.
- Sairastasakkiajoo
Miksi naisen pitää olla persettään surutta jakava horo?? Senkö takia kun mies haluaa ja vaimohan on niin tyhmä jotta tekee niin kun ukko käskee. Ei kuulu normaaliin suhteeseen moinen.
Sairastasakkiajoo kirjoitti:
Miksi naisen pitää olla persettään surutta jakava horo?? Senkö takia kun mies haluaa ja vaimohan on niin tyhmä jotta tekee niin kun ukko käskee. Ei kuulu normaaliin suhteeseen moinen.
Siksi koska nainen nauttii.
jormalaiset kirjoitti:
Miksi naisen pitäisi olla koskematon ja kokematon?
Tapasin 2 miestä ja päädyimme kimpassa sänkyyn. Siitä on 26 vuotta aikaa ollaan naitu kolmistaan koko ajan melko usein. Olen nykyään ollut 24 vuotta vaimona toiselle kimppa miehelle.
Olen kaverien kanssa nainut kimpassa joitakin kertoja.
Kiihoittaa ajatella poikaystävää kaveriensa kanssa pillullani.
Olen maannut 5 pojan kanssa kotibileissä oltiin 5miestä ja 5naista jokainen nai jokaisen kanssa.
jormalaiset kirjoitti:
Miten pojilla riitti puhtia?
Ihan hyvin ja usein. Tykkäsin kun oltiin usein touhussa.
Ryhmässä kivempaa!
Haluan samanlaisen miehen myöhemmin. Olisi kiva olla usean miehen kanssa.
- 23vuotias
Tulen mielelläni kikka tai Suvi teidän kanssa touhuamaan kimpassa. Sanokaa vaan
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 303908
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131869Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631334Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951276Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.671146Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A5991- 47921
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti356878Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26861En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39861