Jasminin "Luoksein jää" levyn iskelmä -ja popkanavien radiosoitto tuo hänelle ihan kivan lisän malli -ja juontotöiden palkkojen päälle.
Jasmin tienaa edelleen mukavasti radiosoitosta
17
373
Vastaukset
- tilannepatalaiskalla
Vieläkö jassolla rapula painaa?
- abctotuudentorvi
Kuulee kyllä melko usein soitettavan tuota biisiä, on kerrassaan hieno kappale. Ja on hyvä, että Jasmin saa tällä lailla lisätienestejä. Jatkoon.
- Kaunislikka
Jasmin ei jää makoomaan sohvalle vaan tekee montaa työtä samaan aikaan. Arvostan.
- apobase
Sleeping Beauty ahkeroi monella sektorilla, siinä on aktiivimallia muillekin. Hyvä Jasmin!
- suuresti.laulattaa
Ei taida peräkammarin poikien laulut soida radiossa.
- taas.valheita.tääl
nevö hööd
- huperonhöperö
En ole koskaan kuullut moista kappaletta, ja tuskin moni muukaan! Usko se, Jassu, äläkä aina poistata totuuksia!!Jassu ON jäänyt "sohvalle makaamaan" ja prinsessana odottelee palvelukisia toisilta. Pitää itsestään selvänä, että hänet elätetään, tekemättä itse yhtään mitään muuta, kuin ihailee omaa vanhenevaa pärstäänsä.
- vapaamatkustajako
Mitähän sinä mahdat tehdä elantosi eteen?
- KelaTietääPeltolasta
Verotiedot ovat julkisia ja kyllä peräkammarin Oulun juntti tienasi ainoastaan minimit mt-ongelmaisen kelan tuet eli valhe taas että Oulun peräkammarin juntti mitään tienaisi ärrävikaisella "tahdon miehen rrrrikkaan" levyllään. Miksi aina pitää valehdella? Vai väittääkö korsto peräkammarista että kelan tiedot ovat väärin?
- salatutonelämät
Onko Jassu jossain kehunut tulojaan kyseisestä äänitteestä?
- laiskajasso
Jasso on viimeisten kuvien perusteella maannut YLI 24 tuntia sängyssä. Miten joku voi olla noin laiska! Huhhuh.
- aamusta-iltaan
Mitähän on mahtanut tehdä kuvien laiton välissä?
- PetiPuuhanen
Lakanat vaihtuneet yön aikana, hurjaa menoa...
- HyvänMusanDiggari
Koska itselläni on jo tuo mainio CD, niin en aio käyttää ao. tarjousta hyväkseni, mutta ne jotka tätä levyä kaipaavat, niin hurry up!
https://www.huuto.net/kohteet/jasmin-mantyla---luoksein-jaa---cd--katso/460218299- Kaunislikka
Siinäpä mainio tilaisuus jollekin. Harvoja levyjä jossa kaikki biisit ovat hyviä.
- hyhyhyyhy
Kaikki samettihameet ja hevosmiehet yrittävät laulaa, joku onnistuu joskus, muttei jaksa kauan, kun se käy ihan TYÖSTÄ!! Tuota "mainiota" esitystä en ole kuullut, enkä välitä kuullakaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2344002Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1232307Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996- 1411471
- 77929
Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan
Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein127927Hotelli kainuu
Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!37920Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?
Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!330849Pitäis vaan lopettaa
Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei8847J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti
Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl62770