Heippa!
Etsiskelen tässä vaimolle ja itselleni yhteisiin hetkiin, hyvää ja huokeanhintaista kumimunaa.
Mitä suosittelisitte?
Tekopenis suosituksia...
7
3065
Vastaukset
- ääliöö
Täältä löytyis monekokoisia ja värisiä,,vähän käytettyjä
Kannattaa ostaa pieniä ja vähän isompia kun sinun oma kyrpä.minusta on ainakin kiihottavaa välillä runkata naista dildoilla samalla kun nuolen pillua.sitten on myös kiihottavaa katsoa vierestä kun nainen työntää dildoa pilluun ja perseeseen.jokainen nainen kenelle olen niin tehnyt niin on sanonut että orgasmit on ihan omaa luokkaansa.
- valitse-laatua
Vaikea toisten puolesta valita, mutta alan kaupoissahan on suuri tarjonta erilaisia ja eri kokoisia dildoja, joko aidon tyylisinä tai neutraalimpina, kovaa muovia olevia ja sitten joustavempia, joko imukupilla tai ilman, motorisoituja tai ei, stäppinä käytettäviä tai ei, jne., eli skaala on todella laaja.
Kannattaa varmistua, ettei osta niitä ns. myrkkyleluja, eli niitä halvimpia hakiessa saattaa mennä vipuun. Mieluummin alkuun vain yksi, mutta laadukas, kuin kerätä nurkkiin pölytymään joitakin huonolaatuisia leluja.- apuaa
Jutun idea varmaan on juuri se, että mikä on se laadukas. Sitä ei voi yleensä tietää ilman kokeilua. Suomeen tuotavien tuotteiden myrkyllisyys testataan jo tullissa, joten mitään erityisen vaarallista ei voi olla. Ftalaattipitoiset sauvat ovat kumimaisia jelly- tai geelisauvoja.
- Muovisia
Ostettiin aikanaan pari "Hongkong-tuotetta" ja vähän petyttiin. Kannattaa sijoittaa enemmän, niin saa laadukkaampia ja joustavampia.
- importanty
jos naisesi ei ole enää kukkeimillaan niin suosittelisin tollasta pimppi pumppua. toimii ali paineella, kupu vaan tiukasti reiän päälle ettei falskaa ja pumpaamaan. tämä kiihottaa yleensä myös naista . tuloksena kauniisti turvoneet vitun huulet. esileikkiä ei juurikaan tarvita kun vittu on yleensä ns. valmis ajettavasi.suositellaan erityisesti iso pimppisille sekä pieni kullisille nautinto on joka tapauksessa molemille taattu.
- Robin
Molemmille kivaako? jos pitää saada samaan aikaan niin sitte vaikka joku tällänen https://www.kuumasuomi.fi/store/546
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 20813648
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m122118Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?371221Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes941166- 1141095
- 221060
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30842Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t80668Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex80663- 63643