vain viemään ääniä huhtasaarelta. ne muutamatkin jotka meinaa paavolle laittaa äänensä, niin kannattaa vielä hetki miettiä ja käyttää järkeensä ja äänestää huhtasaarta.
vaan silloin tapahtuu muutos parempaan.
väyrynen ei oo tosissaan mukana, hänet on laitettu
ITSENÄINENSUOMINYT
4
124
Vastaukset
- Paitsi_että
Molemmat ovat Venäjän tukemia ehdokkaita.
- suksihurrilaan
ja kuu on juustoo. ota lääkkees ja äänestä oikein lauraa.
- Paitsi_että
Meillä ei aivoja jätetä narikkaan äänestämään mennessä.
- 77777777
Tottakai Paavo on täysillä mukana, ei kai se muuten olisi kerännyt niin tinkaan niitä kannattajakortteja. Johan sen järkikin sanoo, tule itse järkiisi. Huhtasaarella sen sijaan voi olla vielä selittelyn paikka väitöskirjastaan, ei savua ilman tulta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774642- 1801947
- 1241630
- 1321186
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161121- 351056
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848