jonkun toisen mun tilalle? :D Ei sillä että haluaisin niin käyvän ( en missään tapauksessa) kunhan huvikseni kyselen.
Ottaisitko mieluummin
10
453
Vastaukset
- NeverEverNo
En ikinä koskaan!
- iiiiiihanaaaa
Hyvä :)
- hyvinomaehtoinen
Oikeasti tilanne on se ettei olla ottamassa ketään.
- Oibidus-Komplexus
Ai te? Sehän oli selvä, mutta että vielä monikossa. Sinä ja se sun mielikuvitusmuijasiko?
- näinajattelen
Haluaisin tilanteen säilyvän nykyisellään. Keinolla millä hyvänsä. Ainoa mitä haluaisin muuttaa niin haluaisin nähdä useammin. Muutenkin kuin nyt. Loput voit arvata ja kuvitella..:)
- Mies_sivusta
Minäkin haluaisin tilanteen säilyvän ennallaan tai oikeastaan myös nähdä vielä useammin. Lyhytkin aika erossa tuntuu niin masentavalta. Onneksi voin taas laittaa silmät kiinni ja tavata sinut unissani.
- liianlyhytaika
Saa minäkin toivoisin :)
- näinajattelen
liianlyhytaika kirjoitti:
Saa minäkin toivoisin :)
Aikaa on loppuelämä jos vain on halua siihen..
- haluaonkyllä
On on on :)
- kukatietää-
Itseasiassa olen harkinnut tuota usein. Joku ihana johon voi luottaa ja joka tekee mitä sanoo. Ja ehkä joku vähemmän narsistisempi joka ajattelisi muidenkin tunteita kun omiaan...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081688Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031649Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011562Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541408Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341366Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii451898Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115889Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293842Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347819