Ihanaa Kevätkolli sipsusilmä unelmain

kiehnääkokoihon

sinimeri sielusilmämies <3 ETTÄ, meidän kotona ei ole mekastusta ja möykkää kuin yhdellä näköjään on. Siinä voisi äkkiä luut poksua rikki mekastuksesta, ei vaiskaan. Höpönassu, Kissinkolli, Katinkulta, katujen ärmykäs isotassu kissi-sonni <3 Ärmykkäästi hipihiljaa tassuttelet uudella sataneella lumella, viekkaasti tassut kuin nintsjalla :) Sinne ärmystelet rehvastellen timmeillä reisilläsi ja nuuhkit talven ilmaa, että koskas se kevät koittaa... Pääset kohta reisiäsi lämmittelemään auringossa ja kellimään isot tassut pitkällään, kehräilemään mun sylkkään. Sinne heität paitas pian pois, ja halailet paljail adoniksen miehen lihaksillasi mua laskevan auringon alla iltaisin, lehvästen tuoksussa suuteloit ja kaulaloit <3
Edustussääriä hipilöit <3
Oot mun kevään kohokohta ja mä sun lämmin syli vartoos <3 <3 :) :) Pushani, muiskis ;)

6

240

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • aikansakutaki

      Kollijutut toivat joskus hyvää mieltä.Tuli totaalinen puutuminen ja "kooma" koko palstaan.Mikään ei enää kolahda.Aika jättää jälkensä.

      • pilaamastapäivääsiintä

        Narinnarinnarskuinnarin "mua varten kaikki" -> "mua ei tyydytä" muu kuin narrinnarinnarskuinnarin


      • omakokemus

        Sullapa kolahti!Kerroin kokemukseni,en sen enempää.Tästä ei sinun eikä kenenkään tarvitse loukkaantua.Enemmän minun omaa pohdintaa ja purkua.Sitä vartenhan tämä on.


      • eipakkoklikata

        Pidä ankeuttaja pääs kiinni.


      • pääkiinniöitä

        Liikuttavaa kiukuttelua.Oletko jo muuten vittuillut tarpeeksi palstalla kohtaamatta oikeaa ihmistä?Sitä ankeuttajaa.


    • kutikuti.lol

      Voi vide! ;)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4547
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      147
      3509
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      41
      1992
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      125
      1064
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      136
      991
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe