Ella Kanninen on todella tiukassa kunnossa

Osservatore

https://www.instagram.com/p/BeYIVZ7j9GS/?hl=fi&taken-by=ellakanninen

Ella on todella tiukassa kunnossa, kuten kuvasta käy ilmi. Reenattu hoikka keskivartalo eli kiinteä peppu(ja muukin kroppa), eikä mikään normilöllö. Poikkeuksellinen tapaus yli nelikymppiseksi suomalaiseksi naiseksi.

9

4733

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rxrxrxr

      Ellassa ärsyttää vain se italialaisuuden ylistys. PS:ssä ollessaan ei ollut loppuaikoina päivää, jolloin vieras ei jotenkin liittynyt Italiaan. Susanna Laine on ihana ja parempi kuin Ella. Itse asiassa ilman Susannaa ei jaksaisi Kekäläisen savolaista narsismia kuunnella.

    • römpöti

      Ella Kanninen ylistää Italiaa koska tekee sinne matkatoimistoille matkoja.Samoin hänen äitinsä Tuula Kanninen.
      Hyvä juttu saada myös yle mainostamaan heidän matkojaan.Toki siinä käytetään meidän verorahoja.

    • nosepä

      No jopas. Mulla on aina ollut semmonen kuva Ellasta että sillä on pitkä selkä ja levee lantio mutta näköjään ainakin lantio on nykyään kapeempi kuin ennen.treenattu on, se näkyy.;)

      • nöpö-kissa

        Ellalla on tooooosi pitkä selkä ja lyhyet jalat. Tosiasia, jolle ei mitään mahda muuten kuin kameran kulmaa muuttamalla. Treenaaminen tekee tietysti kokonaisuudesta paremman näköisen, minkä Ellakin on ilmeisesti huomannut.


      • Anonyymi
        nöpö-kissa kirjoitti:

        Ellalla on tooooosi pitkä selkä ja lyhyet jalat. Tosiasia, jolle ei mitään mahda muuten kuin kameran kulmaa muuttamalla. Treenaaminen tekee tietysti kokonaisuudesta paremman näköisen, minkä Ellakin on ilmeisesti huomannut.

        Antaisin Ellalle persepanon milloin vain.


    • voikunpa2

      Hyvä perimä ja hyvät elintavat näkyvät. Kadehdittavan kaunis ja luonnollisen tyylikäs aikuinen nainen, joka tuntee selvästi itsensä ja tietää tyylinsä. Yrittäkäämme ottaa opiksi.

      • muka-tosi-tv

        Elintavoista voi todeta sen verran, että esimerkiksi nyt telkkarissa pyörivästä Ellan matkailuohjelmasta saa aivan väärän kuvan ruoka- ja juomatottumuksista. Pysyäkseen noin hyvässä tikissä kuin Ella, alkoholia ei nautita kuin jouluna ja juhannuksena. Ruoan suhteen ei myöskään voi elää kuten Ella sarjassaan, vaan syömistään pitää kontrolloida varsin tarkkaan. TV-sarjassahan Ella syö kaikkea, mitä hänelle tarjotaan - näin ei todellakaan tapahdu tosielämässä.

        Ja sitten läskit märännykset ihmettelevät ruudun ja instagramin äärellä, miten noi julkkikset voi syödä ja juoda mitä tahansa lihomatta.


    • Anonyymi

      Kanninen on täys pelle!!! VFC

    • Anonyymi

      Vastenmielinen nainen. Ei ole varmaan käynyt kertaakaan Maria Jungnerin haudalla.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      168
      1112
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      44
      747
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      27
      713
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      137
      708
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      44
      669
    6. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      635
    7. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      201
      595
    8. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      164
      592
    9. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      36
      590
    10. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      52
      580
    Aihe