uutiseen kultaseni rakkaani?
Oletko valmis shokki
22
705
Vastaukset
- nokakista
ulos, on jo vähän kiire, aivan sama menikö miehelle
- entiiäoonkohän
Noh,kerro mulle jos haluat..
- Iyijyynhukkumaan
En oo valmis oon kalmis-tossa
- sdasdsads
<olen raskaanata toiselle miehelle?ko,s
- daijueitajuu
Usein unet ovat tulkinnanvaraisia,mutta reaalin tulisi olla selitettävissä.
- Miehelle
Mä olen raskaana Kekelle.
- Miehelle
Me Keken kanssa rakasteltiin vahingossa niissä suvun yhteisissä kissanristiäisissä. Se Keke on se zeepra joka oli sun lapsuuden lempihalinalle. Mä en oo vielä uskaltanut kertoa sulle, enkä Kekelle. Mä oon niin ku et mitä mä niinku teen!?
- Miehelle
Lääkäri suositteli et Kaivan sen Keken pään vekka sieltä, mut musta tuntuu et mä haluun pitää ehkä tän. Suostuisitsä kasvattaa mun kaa Kekeä? Eiku siis emmä oo vielä päättäny nimeä sille?!
- Urhgghj
Mä laitan keken silppuriin ja pudotan sen kuolan supersyvään porausreikään!!
- Miehelle
Jokaisesta lapsesta saa 10,000 €uroa. Mä haluun ne korkkarit hennesiltä. Sit kässärin Guccilta. Loput menee Keken maitoihii.
- Luontoäidin.ilottelut
Miehelle kirjoitti:
Me Keken kanssa rakasteltiin vahingossa niissä suvun yhteisissä kissanristiäisissä. Se Keke on se zeepra joka oli sun lapsuuden lempihalinalle. Mä en oo vielä uskaltanut kertoa sulle, enkä Kekelle. Mä oon niin ku et mitä mä niinku teen!?
Synnytät sitten osazeepran, zeeptaurin. Se on edelläkävijäin tuottanaa nonimuotoisuutta, Kaikenlaista voidaan tarvita tietymättömässä tulevaiussudessa.
- Ksbsjbsgbsj
Riittääkö vetovoima
- Miehelle
Ei, siksi kasvatan hänet yksin
- Luontopalautuu
Joo lapsi sulle ei tarvi pelleillä enää. ÄITIlomaa KYLLÄ kuperkeikka tagaperinkuberkeigga. Tuo on tosikiva shokki lisäksi ei minun ongelmani
T.mulla vois olla ongelmana puoliksi pissattu olutpullo ehän tuokaan noeeee...
Ole rauhassa.- Hehehehehehe
Kyl sä oot Nasse-setä. Ihan ku just eikä melkee!
- Kujergeugga
mulla tulee lapsuuden änkyräkännäilijät mieleen. Hehe! Soomihjuumor!
- Rampaknuppi
Mulla tulee mieleen painajainen joten teloitan rehtorin ei me osallistuta tuohon oppiaineeseen.
T.käyn nykyään jossain päivätoiminnassa oli pakko paljastaa...
Ole rauhassa
- onkosellaista
Oletko täti, jolla on munat?
- Flatearth
Olen onnellinen että vihdoinkin löysit onnesi , Sig lauloi sinusta , se on hieno asia että hyvä nainen löysi onnen tuojan ja arjessa rinnalla kulkijan elämäänsä, tämähän oli selvää että niin tulee käymään , sitä ihmettelen, ihmeen kauan kesti kuitenkin kun kuitenkin olet niin sosiaalinen ja mukava, mutta hyviä ei taida miehiä olla edes joka bussipysäkillä, no ehditte lapsiakin saamaan jos haluat ja mikset haluaisi .
Ai mistäkö tiesin , jäi töissä tuo Sigin laulu nonstoppina soimaan pään sisään ja kuvasi kerkkokalvolle muodostui. Olit onnellinen ja hymyileväinen siitä siis arvasin. - onkoiso
Joo.
- Dementios
No ei pidetä meitä jännityksessä pidempään, kerro jo
- Qvielvaginalix
Olen raskaana joten en voi otella.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081672Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai981597Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961507Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541396Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48895Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii427861Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290827Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815