Mulla olis teee sulle asia

jotenki se tuntuu nololta sanoa, mutta mulla on joku outo tarve, että se pitää kertoa just sulle. En pysty avautuu siitä kellekkään muulle.
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerro ihmeessä.

Äänestä
  • se kuulostaa tosi hullulta, enkä voi kertoa sitä täällä. Enkä tiedä oletko se oikea t- mies.

    Äänestä

  • Kerroppa sitten naamakirjan kautta vaikka. Niin ja jos ei olla siellä yhteyksissä niin voithan sinä siellä viestiä pistää ja esittää kysymyksesi.

    Äänestä

nyt oikeesti puhelimeen se viesti, niin sitte mä ainaski tiedän sen olevan sinä. Tää juttu pyörii kehää mun päässä ja mä en itse tiedä mitä sille pitäisi tehdä, mutta sä voisit tietää. Voin tietty olla väärässäki, mutta tämä vain painaa mun mielessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ärsyttävää kirjoitti:

jotenki se tuntuu nololta sanoa, mutta mulla on joku outo tarve, että se pitää kertoa just sulle. En pysty avautuu siitä kellekkään muulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu