mun olevan joku sekopäähullu etkä siksi uskalla nähdä mua. En mä nyt ole sun kanssa naimisiin haluamassa, mutta tätä juttua ei voi kertoa, kuin naamatusten. Se liittyy sun työhön.
Sä mies vaan luulet
9
296
Vastaukset
- hellpotus
Pakko sanoa I'm so glad you're getting over me.
- Omavalta
Voinyvittu.
- naurettaviatapauksiatämm
Silti täällä oot.
- enkuulenaurua
naurettaviatapauksiatämm kirjoitti:
Silti täällä oot.
3mpaattinen tuki- ja seurantapalvelu kohti terveempää elämää kerran viikossa. Piäpä mölyt mahassas addikti.
- odotansinuakyllä
Tule,vaan juttelee henkilökohtaisesti ja koputa oveen,jos muistat missä asun tai rohkeasti tuolla kylillä,jos näät.En pidä sia hulluna tule,vaan
- nokun.en.tiedä
missä se asuu, enkä puhelinnumeroa. Tiedän vaan missä se on töissä. Olen käynny siellä työpaikalla.
- Ööjhh
Mitä töitä mä teen? Kerro kerro kuvastin
- pysynkaukanakiitos
Kyllä sä olet sekopää. Ölkötät ja pidät älämölöä siihen malliin.
- o_O_W
Mistäs röistä puhumma? Rakettijutuistako vai dreijauksesta ja porsliinin maalauksesta? Kenties itujen kasvatuksesta arktisessa pihatossa?
Olen tässä ja nyt nakuna patjalla, anna tulla. :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081699Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031664Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011576Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341368Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48906Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii453904Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115890Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293845Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347820